Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

DLS FLATBOX MIDI

DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
DLS FLATBOX MIDI
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
1.495,00zł
Netto: 1.215,45zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: FLATBOX MIDI
Wyświetleń: 1943

Dostępne opcje

Oblicz ratę

DLS FLATBOX MIDI - Głośnik naścienny

FLATBOX Midi to rozwinięcie niezwykle popularnego głośnika FLATBOX MINI – nowy model otrzymał większe przetworniki i bardziej smukłą obudowę i z miejsca stał się idealną propozycją dla miłośników nietuzinkowej formy i świetnego brzmienia. FLATBOX MIDI mogą być wykorzystywane na wiele sposobów: jako głośniki wspierające Wall-TV, jako frontowy, centralny lub efektowy głośnik kina domowego, świetnie sprawdza się jako głośnik efektowy, do muzyki w tle czy dodatkowy głośnik w systemie multiroom a nawet do niedużych systemów stereo; mała i płaska konstrukcja sprawia, że ​​pasuje do małych i średnich pomieszczeń, a drewniana obudowa gwarantuje sztywność konstrukcji i minimalne zniekształcenia dźwięku.

FLATBOX Midi to naturalne rozwinięcie również dwuprzetwornikowego modelu FLATBOX MINI – dostępny jest w dwóch rodzajach wykończenia – czarnym lakierze fortepianowym oraz jedwabistej bieli. W zestawie głośników znajdują się zarówno czarne jak i białe kratki maskujące.

Wszystkie modele głośników FLATBOX można kupić również pojedynczo, aby można je było wykorzystać jako głośnik centralny w systemach surround. Z tyłu obudowy znajdują się otwory do montażu poziomego i pionowego.

Uzupełnieniem głośników DLS serii FLATBOX płaskie subwoofery serii FLATSUB do montażu ściennego.

Dane techniczne produktu:

 

  • Przeznaczenie ścienny
  • Typ głośnika pasywny
  • Rodzaj instalacji „Ω”
  • Impendencja ( Ω ) 8
  • Moc 30-150W
  • Konstrukcja Para głośników 2-drożnych, obudowa bass-reflex
  • Wymiary (mm) 380x210x92
  • Waga 1szt. ( kg ) 4,0

W zestawie dwie maskownice: biała i czarna.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

The DLS Company (DLS Svenska AB) zostało założone w 1979r przez trzech panów: Dawida, Leifa i Stefana; początkowo firma zajmowała się produkcją odbiorników komunikacyjnych.
W 1985r podjęto decyzję o wejściu na rynek CAR AUDIO, a w 2003r rozpoczęto produkcję głośników HOME AUDIO we współpracy ze szwedzkim projektantem głośników, absolwentem wydziału akustyki Chalmers University of Technology in Gothenburg, Matsem Andresenem. Wszystkie przetworniki montowane w głośnikach DLS są konstrukcjami zaprojektowanymi przez DLS co niemal od razu pozwoliło na uzyskiwanie świetnych wyników w testach porównawczych oraz nominacji w konkursach „Best Sound” zarówno w Skandynawii jak i całej Europie.

Obecnie DLS posiada w swojej ofercie szereg głośników do zastosowań domowych: głośniki ścienne, montowane bezpośrednio na ścianie, głośniki wpustowe do montażu wewnątrz sufitów lub ścian, głośniki zewnętrzne pogodoodporne do zastosowania w ogrodach, na tarasach i balkonach a także płaskie subwoofery do powieszenia na ścianie lub umieszczeniu pod meblem.

Głośniki DLS to konstrukcje o przemyślanej architekturze, a szczególną uwagę zasługują konstrukcje z serii Flatbox, Flatbox Slim i serii M/D, przeznaczone do montażu na ścianie. W dobie gdy większość producentów głośników ściennych w konstrukcjach obudowy stosuje tworzywa sztuczne i inne mało sztywne materiały DLS stosuję zasadę konstruowania maksymalnie zbliżoną do tradycyjnej kolumny głośnikowej, wykorzystując w konstrukcji głośnika wiszącego na ścianie drewno. Połączenie sztywności drewnianej skrzyni z przetwornikami własnej konstrukcji i znakomitej jakości, skutkuje zaskakującym dźwiękiem porównywalnym ze znacznie droższymi konstrukcjami. Modele Flatbox XXL oraz Flatbox XXL, a przede wszystkim M-One i M-Two są z powodzeniem wykorzystywane w systemach stereo, gdzie szczególnie liczy się jakość dźwięku.

Również głośniki sufitowe i te montowane w ścianie to niezmiernie przemyślane konstrukcje, których zadaniem jest optymalizacja dźwięku w zakresie wydobycia jak najszerszego pola częstotliwości. Ich współpraca z płaskimi subwooferami serii FLATSUB daje rewelacyjne rezultaty w nagłaśnianiu wybranej przestrzeni.

Na koniec wisienka na torcie: jakość i kolorystyka wykończenia: czarny lakier fortepianowy i jedwabista biel znakomicie wpisują się w nowoczesne wnętrza, tym samym nie zaburzając zaplanowanej architektury pomieszczenia mieszkania, domu, restauracji czy sali muzealnej.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO