Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Emotiva Airmotiv C1+

Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Emotiva Airmotiv C1+
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
1.700,00zł
Netto: 1.382,11zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Airmotiv C1+
Wyświetleń: 2182
Oblicz ratę

Emotiva Airmotiv C1+ - kolumna centralna.

 

Parametry podstawowe
Kategoria:
Głośnik centralny
Kolor:
Czarny
Odpowiedź częstotliwościowa:
50 Hz - 28 kHz +/- 3 db
Impedancja nominalna:
4Ohm
Skuteczność:
89dB [2,83V @ 1m, 300Hz-3KHz]
Rekomendowana moc wzmacniacza:
75-350W
Rozmiary [S/G/W]:
52,1 x 21,0 x 21,3 cm
Ciężar bez opakowania:
8,4 kg
   KOLUMNY PYLON
   Efektywność89 dB

   Napisz opinię

   Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
   Zły Dobry

   Emotiva - o firmie

   Emotiva to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu audio i wideo, oferująca innowacyjne rozwiązania techniczne oraz doskonałą jakość brzmienia. Firma ta produkuje wzmacniacze, przedwzmacniacze, kolumny głośnikowe, procesory dźwięku oraz kable, zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie doskonałe brzmienie i chcą doświadczyć muzyki w najlepszej możliwej jakości.

   Wszystkie produkty marki Emotiva są wykonane z najwyższej jakości materiałów i stosują najnowsze technologie, takie jak transformatory toroidalne, przetworniki klasy H, klasy D i A/B oraz układy cyfrowe, by zapewnić niezrównaną jakość dźwięku i dokładność w każdym produkcie. Firma ta oferuje produkty, które są porównywalne jakościowo z produktami innych firm, ale za znacznie niższą cenę.

   Emotiva oferuje również zestawy kina domowego, dzięki którym można stworzyć wspaniałe doświadczenie dźwiękowe w domowym zaciszu, oraz wiele korzyści dla swoich klientów, takich jak bezpośrednia sprzedaż od producenta, profesjonalna obsługa klienta, długoletnia gwarancja oraz darmowa dostawa.

   Firma ta zawsze stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów i dąży do ciągłego ulepszania swoich produktów. Emotiva działa w sposób zrównoważony i stara się zmniejszać swoje wpływy na środowisko naturalne poprzez wykorzystanie materiałów ekologicznych oraz praktykowanie recyklingu.

   Wszystkie produkty marki Emotiva są projektowane i produkowane w Stanach Zjednoczonych, z wykorzystaniem najlepszych materiałów, co gwarantuje długą żywotność i bezawaryjność urządzeń. Firma ta kładzie nacisk na jakość, precyzję i autentyczność brzmienia, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

   Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO