Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note DS-10 EVO

Gold Note DS-10 EVO
Gold Note DS-10 EVO
Gold Note DS-10 EVO
Gold Note DS-10 EVO
Gold Note DS-10 EVO
Gold Note DS-10 EVO
Gold Note DS-10 EVO
Gold Note DS-10 EVO
Gold Note DS-10 EVO
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
13.115,00zł
Netto: 10.662,60zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: DS-10 EVO
Wyświetleń: 353

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Gold Note DS-10 EVO - DAC + Odtwarzacz sieciowy

 

DS-10 EVO to wszechstronny i innowacyjny streamer DAC, wyposażony w najnowszej generacji przetwornik D/A, przedwzmacniacz liniowy i wzmacniacz słuchawkowy, Bluetooth High Definition oraz profesjonalne wyjście słuchawkowe. DS-10 EVO obsługuje pliki o wysokiej rozdzielczości, takie jak MQA i DSD (do DSD512), zapewniając niezrównane wrażenia z słuchania muzyki. Technologia DS-10 EVO mieści się w kompaktowej, aluminiowej obudowie, sprawiając, że jest to idealne uzupełnienie dla każdego nowoczesnego systemu audio High-End.

DS-10 EVO może strumieniować muzykę za pośrednictwem Roon, Airplay, Tidal, MQA, Qobuz, Spotify, vTuner i Deezer. Ma dostęp do cyfrowej kolekcji muzyki przechowywanej lokalnie na serwerze NAS lub pamięci USB, a także za pośrednictwem aplikacji GN Control (dostępnej bezpłatnie na iOS i Androidzie) oraz bezpośrednio z aplikacji Tidal dzięki implementacji Tidal Connect. Ponadto DS-10 EVO obsługuje Roon i jest kompatybilny ze wszystkimi usługami UPnP/DLNA oraz Airplay 2.0. Może być podłączony do sieci za pomocą Wi-Fi lub portu Ethernet i jednocześnie do wzmacniacza mocy lub aktywnych głośników, aby eksplorować nieograniczone możliwości muzyki o wysokiej rozdzielczości.

DS-10 EVO posiada unikalną funkcję, która wyróżnia go spośród innych przetworników DAC, sprawiając, że jest wyjątkowo elastyczny: możliwość modyfikacji profilu DAC, aby dostosować go do odtwarzanej muzyki, nie degradując sygnału audio i zachowując najwyższą jakość, poprzez działanie na parametry de-emfazy, cyfrowe filtry dolnoprzepustowe i filtr DSD. Parametry mogą być szybko i intuicyjnie dostosowywane w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania, dzięki dedykowanemu menu i wyświetlaczowi TFT.

Na wyświetlaczu TFT o przekątnej 2,8″ można szybko wyświetlić wszystkie dostępne funkcje i zarządzać nimi za pomocą potencjometru SKC (Single Knob Control) umieszczonego na panelu przednim, pilota Gold Note lub dedykowanej aplikacji GN Control. GN Control pokazuje na smartfonie lub tablecie wszystkie informacje dotyczące odtwarzanego utworu, takie jak format i rozdzielczość. Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i możliwości wykonywania aktualizacji oprogramowania bezpośrednio z internetu.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Główne funkcje

 • Układ przetwornika D/A: AKM AK4493
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz ± 0.1dB
 • THD: 0.001% max
 • Stosunek sygnału do szumu: 125dB
 • Zakres dynamiczny: 120dB
 • Regulacja głośności przedwzmacniacza: Włączony/Wyłączony
 • Łączność sieciowa: LAN/WLAN (WiFi) 802.11a/b/g/n/ac Dual Band (10/433Mbps) Bluetooth: High Definition 5.0 (44/16)
 • Streaming: Roon Ready, Airplay, MQA, Qobuz, Deezer, Spotify Connect, Tidal, Tidal Connect, vTuner
 • Obsługiwane formaty audio: PCM do 32bit/384kHz, DSD do DSD256 (DSF, DFF), AIFF (.aif, .aiff, .aifc), ALAC, WAV (.wav), FLAC, MP3, Apple Lossless, OGG, Monkey's
 • Obsługiwane serwery: UPnP (serwer UPnP musi obsługiwać strumieniowanie DSD, aby odtwarzać pliki DSD), DLNA, Roon

Wejścia i wyjścia

 • Wejścia cyfrowe: 1x RCA koaksjalne obsługa PCM do 24bit/192kH, 1 x AES/EBU zbalansowane obsługa PCM do 24bit/192kHz, 2x TOS-Link obsługa PCM do 24bit/192kHz, 1x USB-B asynchroniczne obsługa DSD512 i PCM do 32bit/384kHz, 1x USB-A obsługa DSD256 i PCM do 32bit/384kHz sformatowane w standardzie FAT32/NTFS (max 32Gb dla pamięci USB)
 • Wejścia analogowe: Mini-jack 3,5mm (impedancja wejściowa 10 kΩ)
 • Wyjścia audio DAC: 1x RCA 2Vrms, 1x XLR 2Vrms
 • Wyjścia audio przedwzmacniacza: 1x RCA niezbalansowane, 1x XLR zbalansowane, 1x wyjście słuchawkowe jack 6,3mm na panelu przednim
 • Impedancja wyjściowa: 50Ω

Zasilanie

 • Zasilacz: 100-240V / 50-60Hz Zasilacz z wieloma transformatorami
 • Pobór mocy: 35W Bezpiecznik: 2A T

Wymiary i waga

 • Wymiary: 200mm szer. | 80mm wys. | 260mm gł.
 • Waga: 4kg

Wykończenia

 • Czarne/Srebrne/Złote anodyzowane aluminium z tradycyjnym szczotkowanym wykończeniem

Modele

 • DS-10 EVO
 • Rozdzielczość stumieniowania do PCM 32/384kHz i DSD256
 • Aktualizacja oprogramowania OTA (Over The Air)
 • WiFi Dual Band (10/433Mbps)
 • Kompatybilny z Tidal Connect

Sterowanie

 • Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania

Aplikacja

 • GN Control

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

 

Włoskie Gramofony
Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO