Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note DS-1000 EVO

Gold Note DS-1000 EVO
Gold Note DS-1000 EVO
Gold Note DS-1000 EVO
Gold Note DS-1000 EVO
Gold Note DS-1000 EVO
Gold Note DS-1000 EVO
Gold Note DS-1000 EVO
Gold Note DS-1000 EVO
Gold Note DS-1000 EVO
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
30.550,00zł
Netto: 24.837,40zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: DS 1000 EVO
Wyświetleń: 282

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Gold Note DS-1000 EVO - DAC + Odtwarzacz sieciowy

 

DS-1000 EVO to najbardziej zaawansowany przetwornik DAC do transmisji strumieniowej, jaki kiedykolwiek zaprojektowaliśmy, łączący zaawansowane rozwiązania technologiczne stosowane w domenie cyfrowo-analogowej. Posiada konstrukcję przetwornika D/A Dual-Mono, zasilanego przez dwa przetworniki AKM AK4493, aby zawsze zapewnić zachowanie najwyższej wierności na etapie konwersji, z praktycznie zerowym przesłuchem. Możesz przesyłać strumieniowo przez Roon, Airplay, Tidal, MQA, Qobuz, vTuner i Deezer.

Dzięki Tidal Connect i Spotify Connect przesyłanie strumieniowe jest jeszcze łatwiejsze bezpośrednio z poziomu aplikacji. Dopełnieniem projektu jest stopień wyjściowy w klasie A, wyposażony w dyskretne komponenty klasy audio, wybrane tak, aby zapewnić nasz unikalny włoski dźwięk.

 

 

By uzyskać dostęp do swojej cyfrowej biblioteki przechowywanej na lokalnym serwerze NAS lub komputerze, można użyć dowolnego oprogramowania UPnP/DLNA, przy pomocy telefonu lub tabletu. Można również wykorzystać naszą aplikację GN Control (darmowa dla systemów iOS i Android), aby sterować wszystkimi funkcjami DS-1000 EVO, a także zarządzać biblioteką i usługami strumieniowania.

 

 

Modele DS-1000 EVO są wyposażone w profesjonalne wyjście słuchawkowe 6,3mm z dwoma poziomami czułości (High/Low), opracowaną przez nas funkcję, aby wydobyć to, co najlepsze z każdego rodzaju słuchawek. 

Roon Ready oznacza, że Gold Note wykorzystuje technologię strumieniowania Roon, zapewniając niezwykły komfort użytkowania, prostą konfigurację, niezawodność i najwyższy poziom wydajności, beż żadnych kompromisów.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Główne funkcje

 • Układ przetwornika D/A: 2x AKM AK4493
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz ± 0.1dB
 • THD: 0.001% max
 • Stosunek sygnału do szumu: 125dB
 • Zakres dynamiczny: 120dB
 • Regulacja głośności przedwzmacniacza: Dostępne tylko w DS-1000 EVO LINE
 • Łączność sieciowa: LAN/WLAN (WiFi) 802.11a/b/g/n/ac Dual Band (10/433Mbps) Bluetooth: High Definition 5.0 (44/16)
 • Streaming: Roon Ready, Airplay, MQA, Qobuz, Deezer, Spotify Connect, Tidal, Tidal Connect, vTuner
 • Obsługiwane formaty audio: PCM do 32bit/384kHz, DSD do DSD256 (DSF, DFF), AIFF (.aif, .aiff, .aifc), ALAC, WAV (.wav), FLAC, MP3, Apple Lossless, OGG, Monkey's
 • Obsługiwane serwery: UPnP (serwer UPnP musi obsługiwać strumieniowanie DSD, aby odtwarzać pliki DSD), DLNA, Roon

Wejścia i wyjścia

 • Wejścia cyfrowe: 1x RCA koaksjalne obsługa PCM do 24bit/192kH, 1 x AES/EBU zbalansowane obsługa PCM do 24bit/192kHz, 2x TOS-Link obsługa PCM do 24bit/192kHz, 1x USB-B asynchroniczne obsługa DSD512 i PCM do 32bit/384kHz, 1x USB-A obsługa DSD256 i PCM do 32bit/384kHz sformatowane w standardzie FAT32/NTFS (max 32Gb dla pamięci USB)
 • Wejścia analogowe: Tylko dla modelu DS-1000 EVO LINE - 1x RCA niezbalansowane, 1x XLR zbalansowane
 • Wyjścia audio DAC: 1x RCA 2Vrms, 1x XLR 2Vrms
 • Wyjścia audio przedwzmacniacza: 1x RCA niezbalansowane, 1x XLR zbalansowane, 1x wyjście słuchawkowe jack 6,3mm na panelu przednim
 • Impedancja wyjściowa: RCA 50Ω, XLR 100Ω

Zasilanie

 • Zasilacz: 100-240V / 50-60Hz
 • Pobór mocy: 30W
 • Bezpiecznik: 2A T

Wymiary i waga

 • Wymiary: 430mm szer. | 135mm wys. | 375mm gł.
 • Waga: 10 kg

Wykończenia

 • Czarne/Srebrne/Złote anodyzowane aluminium z tradycyjnym szczotkowanym wykończeniem

Modele

 • DS-1000 EVO
 • Rozdzielczość stumieniowania do PCM 32/384kHz i DSD256
 • Aktualizacja oprogramowania OTA (Over The Air)
 • WiFi Dual Band (10/433Mbps)
 • Kompatybilny z Tidal Connect

Sterowanie

 • Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania

Aplikacja

 • GN Control

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

 

Włoskie Gramofony
Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO