Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note PA-10

Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Gold Note PA-10
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
8.415,00zł
Netto: 6.841,46zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: PA-10
Wyświetleń: 3280

Dostępne opcje

Oblicz ratę

GOLD NOTE PA-10 - Końcówka mocy

 

PA-10 to najnowszy wzmacniacz mocy Gold Note dedykowany mniejszemu, ale nie mniej wydajnemu produktowi z serii 10.

Wzmacniacz został posiada wiele zaawansowanych technologii i oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak jako nasza unikalna technologia regulowanego współczynnika tłumienia (Damping Factor), która pozwala idealnie dopasować wzmacniacz do głośników.

 

 

PA-10 to nowy wzmacniacz mocy z serii Gold Note 10, zawierający wiele innowacji, które zawsze wyróżniały konstrukcje Gold Note.

PA-10 został opracowany z myślą o dużej mocy, biorąc pod uwagę jego kompaktowy rozmiar. Produkt został zaprojektowany jako idealny towarzysz przetwornika cyfrowo-analogowego DS-10 4w1, stanowiący uzupełnienie systemu High-End o dogodnych rozmiarach bez rezygnacji z mocy i jakości dźwięku Gold Note.

Najwyższej jakości komponenty elektroniczne w połączeniu z zewnętrznymi złączami RCA, XLR i pozłacanymi zaciskami głośnikowymi dopełniły wysoką jakość wykonania produktu.

PA-10 umieszczony jest na bardzo solidnej stalowej podstawie, uzupełnionej masywnymi aluminiowymi panelami, aby uniknąć RFI i EMI. Estetyka obudowy wywodzi się z innych produktów z serii 10, które bezproblemowo integrują PA-10 w spójną koncepcję inspirowaną włoską tradycją projektową.

 

Poza funkcją stereo możemy przełączyć PA-10 w funkcję mono poprzez wybranie trybu pracy.

PA-10 to pełni zbalansowany wzmacniacz o konstrukcji BTL, który pozwala na łatwe mostkowanie urządzenia, podwajając jego moc z 75 W na kanał przy 8 Ω do znacznego obciążenia nawet 600 W przy 4 Ω. Korzystanie z dwóch PA-10 znacznie zwiększy wydajność twojego systemu stereo,poprawi scenę, rozdzielczość i dynamikę. Rozwiązanie to pozwala na obsługę kolumn, które wymagają naprawdę dużej mocy i dużej energii. Rozmiar końcówki pozwala postawić ją bezpośrednio przy kolumnie, co może ułatwić aplikację i skrócić do minimum długość kabla głośnikowego.

Współczynnik tłumienia DF

Podobnie jak flagowy model PA-1175, PA-10 ma unikalną konstrukcję, która pozwala przełączanie współczynnika tłumienia.
Może więc idealne dopasować się do każdego rodzaju głośników obsługując zarówno duże, trudne głośniki jak i te o wysokiej skuteczności oraz monitory, nadając im bardziej analogowy charakter.
Wystarczy przełączyć Damping Factor na wysoki lub niski...
 

 

GN LINK

Zastrzeżona technologia GN LINK umożliwia przełączenie PA-10 w tryb Master-Slave z innymi źródłami, takimi jak DS-10 lub drugi PA-10.
Po podłączeniu za pomocą kabla GN Link urządzenie przejdzie w tryb gotowości i ponownie się aktywuje tylko po otrzymaniu sygnału z jednostki głównej.
Funkcja GN Link gwarantuje dużą łatwość obsługi, ponieważ będzie włączać / wyłączać cały łańcuch audio tylko z jednego źródła.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Kompaktowa końcówka mocy.
  • Idealny partner dla reszty urzadzeń z serii 10.
  • Może pracować w stereo 75W/8Ohm, 150W/4Ohm lub jako monoblok w trybie BTL-600 W/4Ohm.
  • Wejścia XLR I cinch oraz wyjście XLR, regulowany DF (współczynnik tłumienia ).
  • Waga 4 kg
  • Pasmo od 10Hz-30kHz.
  • Zaciski kolumnowe WBT , cinch złocone.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

 

Włoskie Gramofony
Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO