Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

MODULAR QUESTAR MM/MC Przedwzmacniacz gramofonowy

MODULAR QUESTAR MM/MC Przedwzmacniacz gramofonowy
MODULAR QUESTAR MM/MC Przedwzmacniacz gramofonowy
MODULAR QUESTAR MM/MC Przedwzmacniacz gramofonowy
MODULAR QUESTAR MM/MC Przedwzmacniacz gramofonowy
MODULAR QUESTAR MM/MC Przedwzmacniacz gramofonowy
1.500,00zł
Netto: 1.219,51zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: MODULAR QUASAR
Wyświetleń: 1393
Oblicz ratę

Heed Modular Questar MM/MC Przedwzmacniacz gramofonowy

Questar zaprojektowany został jako idealna oferta dla początkującego melomana. Pod maską solidnej obudowy bije serce referencyjnego przedwzmacniacza Quasar MM/MC, podzielonego na osobne sekcje – MM lub MC. Questar MM zbudowany jest w oparciu o znakomitą sekcję MM modelu Quasar, podczas gdy Questar MC korzysta z bratnich rozwiązań Quasara MC, z wyłączeniem zworek optymalizującym wzmocnienie pomiędzy 300-600 μV/100 Ω na wyjściu, dopasowując się do nowoczesnych wkładek MC. Wypada wspomnieć o 18 dB „headroomie”, czyli odporności na przesterowanie.

Heed Modular Questar MM/MC - Dane techniczne

  • Wejście RCA
  • Wyjście RCA
  • Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20kHz
  • Czułość wejściowa 3 mV/MM, 220 mV/MC
  • Wzmocnienie 42 dB/MM, 64 dB/MC
  • Impedancja wejściowa 47 kΩ/MM, 100 Ω/MC
  • Opcje zasilania X-PSU 30 (standard), Q-PSU, Obelisk PX
  • Wymiary 9,5 x 7,5 x 22 cm

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

To, w jaki sposób oraz oraz przy pomocy jakiego sprzętu ludzie słuchają muzyki, ciągle się zmienia. Style pojawiają się i odchodzą, jednak muzyka pozostaje ta sama.

W Heed Audio staramy się przybliżyć Was do muzyki jeszcze bardziej, dzięki naszym urządzeniom umieszczając Was w samym jej centrum. Pamiętajmy jednak, że to tylko słowa, gdyż... „Rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze.” - Thelonious Monk

Powyższe słowa mistrza jazzu całkowicie pokrywają się z bardziej niż audiofilskim charakterem urządzeń Heed. Zapraszamy na zapoznanie się z nimi na naszej nowej stronie www, ale to nie wszystko - prawdziwą esencję naszych produktów poznacie tylko osobiście - oceniając je na podstawie własnych zmysłów.

Wystarczy choć raz posłuchać urządzeń Heed Audio, żeby ulec wrażeniu transformacji właśnie „TAM”.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO