Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

LYNGDORF CS-2

LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
CENA ZA SZTUKĘ
LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
LYNGDORF CS-2
3.190,00zł
Netto: 2.593,50zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: CS-2
Wyświetleń: 96
Oblicz ratę

LYNGDORF CS-2 - Głośnik podstawkowy

 

Lyngdorf CS-2 to kompaktowy głośnik pełnozakresowy, zaprojektowany specjalnie, aby umożliwiać dyskretne umieszczenie w szafkach, takich jak szafki stojące, komody i szafki pod telewizor. W tym celu CS-2 jest skonstruowany z otworem bass-refleks skierowanym do przodu, natomiast głośnik wysokotonowy jest zamontowany na wysuniętej i pochylonej pod kątem powierzchni. Takie specjalne umieszczenie głośnika pozwala zmniejszyć dyfrakcję dźwięku na krawędziach wnęki meblowej i poprawia kierowanie dźwięku w stronę obszaru odsłuchu.

Podczas gdy konstrukcja i kształt wysuniętego głośnika wysokotonowego są użyteczne w przypadku większości mebli, idealnie pasuje on do duńskich mebli audio/wideo Clic z eleganckimi drzwiczkami z tkaniny.

 

 

Najlepsza jakość dźwiękowa

Model Lyngdorf CS-2 jest oparty na tym samym głośniku średniotonowym i wysokotonowym, co CS-1, w węższej, ale wyższej obudowie, przy czym osiąga taką samą jakość dźwięku. Dzięki umieszczonemu z przodu otworowi bass-reflex i liniowemu pasmu przenoszenia do 42 Hz kolumna głośnikowa CS-2 nie potrzebuje wsparcia subwoofera. Potężny 6,5-calowy przetwornik średniotonowy ma bardzo silny magnes, a dzięki otworowi bass-refleks efektywność niskich częstotliwości jest zaskakująco mocna w tak małej obudowie.

Membrana głośnika jest wykonana z niezwykle lekkiego i sztywnego aluminium i ma jeden wyraźnie zarysowany punkt podziału, który można z łatwością skompensować za pomocą filtrów wewnętrznych. Tekstylna miękka kopułka wysokotonowa ze specjalnym wysunięciem i ustawieniem pod kątem zapewnia zarówno klarowność, jak i imponującą scenę dźwiękową, nawet gdy głośnik jest umieszczony wewnątrz kredensu lub mebla.

 

Skonstruowany do umieszczenia we wnęce meblowej

Zaprojektowany do umieszczenia w szafkach i meblach głośnik CS-2 charakteryzuje się solidną konstrukcją z MDF, z trwałym i łatwym do czyszczenia matowym czarnym lakierem. Wraz z głośnikiem dostarczane są samoprzylepne gumowe podkładki, które zapobiegają zarysowaniu powierzchni mebli, a jednocześnie zapobiegają przenoszeniu rezonansu z głośnika na szafkę.

Głośnik CS-2 jest dostarczany bez przedniej maskownicy, co pozwala mu dostarczać najczystszy dźwięk, na przykład za drzwiami z tkaniny w meblach telewizyjnych.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Opis: 2-drożny głośnik z ustawionym pod kątem głośnikiem wysokotonowym i otworem bass-reflex z przodu
 • Moc handlowa: 100 W
 • Głośnik wysokotonowy: rozmiar 1″, miękka kopułka tekstylna, zabezpieczenie PTC
 • Przetwornik średnio/niskotonowy: rozmiar 6,5″, cewka drgająca 35 mm, materiał stożka: aluminium, odlewany ciśnieniowo kosz głośnikowy, magnes wentylowany
 • Obudowa: z otworem bass-reflex od przodu, konstrukcja w całości z MDF, objętość: 15 litrów
 • Pasmo przenoszenia: 42 do 22 000 Hz (-3 dB)
 • Impedancja znamionowa: 4 omy
 • Czułość: 88 dB (2,83 V/1 m)
 • Punkt podziału: 2,2 kHz
 • Złącza: złącza głośnikowe
 • Opcje umiejscowienia: poziomo, wewnątrz mebli i szafek
 • Wymiary (S x W x G): 42,0 x 30,7 x 20 cm / 16,5 x 12,1 x 7,9 cala
 • Masa: 8,1 kg / 17,4 lb
 • Wykończenie: matowe czarne

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Kochamy dźwięk.

Firma Lyngdorf Audio powstała w celu umożliwienia odtwarzania najczystszego dźwięku. Wszystkie produkty Lyngdorf Audio mają na celu reprodukcję nagrania tak, jak stworzył go muzyk i zrealizował inżynier dźwięku, bez dodania lub odebrania czegokolwiek przez proces nagrywania i odtwarzania.

To zadanie jest niezwykle trudne, ale tylko Lyngdorf Audio potrafił to zrealizować. Dalej dowiesz się dlaczego. 

Rozwijanie śmiałych pomysłów, które burzą konwenanse. To takie proste.

Nasz dział R&D stoi i zawsze stać będzie na czele postępu w branży dźwiękowej. Jako alternatywę dla czystych produktów analogowych, zaproponowaliśmy korektę akustyki pomieszczenia odsłuchowego oraz 100% cyfrowy wzmacniacz, na długo zanim jeszcze było to powszechnie znane. Rozwinęliśmy technologie, które wykraczają poza uznane w świecie audiofilskim. Udowodniliśmy, że te najśmielsze konstrukcje mogą pracować, a my potrafimy je wdrożyć. To takie proste.

Ale proste nie znaczy łatwe. Osiągnięcie takiego poziomu doskonałości w dziedzinie inżynierii dźwięku było trudne i wymagało niezwykłej dyscypliny w dojściu do celu. Od samego początku skupiamy się na badaniach niezbędnych dla stworzenia podwalin pod technologie, które zapewnią wymierne polepszenie odtwarzania dźwięku. Każda nowa technologia jest starannie testowana, wielokrotnie sprawdzana, a o słuszności obranej drogi świadczą twarde fakty.

Zastosowanie cyfrowej amplifikacji i korekta akustyczna pomieszczenia zmieniły oblicze świata audio. Lyngdorf Audio opracował te technologie jako pierwszy i Lyngdorf Audio opracował je najlepiej.

Tworzymy technologie, które wyznaczają nowy standard w dziedzinie inżynierii dźwięku.

Dziś, komponenty Lyngdorf Audio są na całym świecie uznawane za jedne z najlepszych produktów odtwarzających wysokiej jakości dźwięk cyfrowy. Chcesz czystego dźwięku? Opracowaliśmy w pełni cyfrowy tor sygnału, który eliminuje wszystkie zakłócenia i niedoskonałości zestawów analogowych. Pragniesz dźwięku, który zabrzmi doskonale w każdym środowisku? Stworzyliśmy RoomPerfect™, który „widzi" pomieszczenie odsłuchowe i poprawia dźwięk tak, aby do tego pomieszczenia pasował.

Chcesz słuchać nagrania, które pozostaje nietknięte na każdym poziomie? Opracowaliśmy Intersample Clipping Correction dla przywrócenia obciętych sygnałów do ich pierwotnego kształtu w całym paśmie odtwarzanego dźwięku i zapewnienia niespotykanej dynamiki sygnału.

Jesteśmy dumni, że zaoferowane przez nas technologie są przełomem w branży audio.

Jesteśmy dumni z licencyjnego partnerstwa z wybranymi producentami OEM (Original Equipment Manufacturer) w branży audio. Nasze technologie cieszą się najwyższym popytem. Pracujemy z producentami oryginalnego sprzętu, pomagając im wdrażać nasze pomysły i projekty do ich własnych produktów. Wśród producentów sprzętu, udało nam się znaleźć unikalnych partnerów, którzy podzielają naszą pasję do muzyki i cudownego sensorycznego efektu oraz doskonałego dźwięku.

Sontaktuj się z Lyngdorf Audio, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach licencyjnych.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO