Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Soul Note D-1N

Soul Note D-1N
Soul Note D-1N
Soul Note D-1N
Soul Note D-1N
Soul Note D-1N
Soul Note D-1N
Soul Note D-1N
25.000,00zł
Netto: 20.325,20zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: D-1N
Wyświetleń: 190

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Soul Note D-1N - Przetwornik cyfrowo-analogowy

 

Stopień analogowy składa się z doskonale zbalansowanych dyskretnych wzmacniaczy innych niż NFB
Oryginalny dyskretny wzmacniacz SOULNOTE bez NFB, który rozciąga się w zakresie MHz, odbiera do 120 mA z ES9038PRO i wzmacnia tę moc na wyjściu. Podstawą jest doskonale zbalansowany, dyskretny obwód bez NFB, używany również w Phono Equalizer E-1. Napięcie, prąd i temperatura tranzystora w każdym stopniu zostały „dokładnie zbadane podczas słuchania dźwięku”. W rezultacie ES9038PRO został dalej rozwinięty jako dedykowany wzmacniacz. Połączenie ES9038PRO i dyskretnego wzmacniacza bez NFB pozwala uzyskać żywe odtwarzanie muzyki, pełne energii, której nie można uzyskać ze standardowych obwodów wzmacniacza OP. Całkowicie eliminując duże obciążenie i zniekształcenia TIM, które mogą stanowić problem przy normalnym wzmocnieniu sprzężenia zwrotnego IV, D-1N zapewnia energiczne i uduchowione odtwarzanie muzyki.

 

Zegar z kryształami o bardzo niskim jitterze
Ponieważ ma to największy wpływ na jakość dźwięku, zegar wykorzystuje kryształy o bardzo niskim jitterze z jitterem fazowym poniżej 1 ps. Układ umieszcza go jak najbliżej układu DAC, aby stworzyć idealny wzór fali zegarowej. Dzięki temu udało się uzyskać wrażenie dotyku, jakby przecinało powietrze.

 

 

Zasilacz z dużym transformatorem toroidalnym 260 VA
Wtransformatorze mocy zastosowano wielkoskalowy transformator toroidalny 260 VA. Stanowi to zasilacz klasy wzmacniacza mocy innej niż NFB. Zasilacz do dyskretnych wzmacniaczy bez NFB, który ma wyjątkowo wysokie ustawienie napięcia ±43 V, zapewnia odtwarzanie, które jest zarówno szczegółowe w wyrazie przestrzennym, jak i pełne energii.

 

Konstrukcja z bezpośrednim uziemieniem mechanicznym
Podparta na trzech kolcach, jednym z przodu i dwóch z tyłu. W ten sposób szpilki można umieścić bezpośrednio pod transformatorem i uzyskać mechaniczne uziemienie, aby szkodliwe wibracje transformatora mogły wydostać się bezpośrednio z obudowy.
W rezultacie można usunąć rozmycie dźwięku spowodowane rezonansami obudowy i odtworzyć duszę dźwięku.

 

Wyposażony w osiem rodzajów zasilaczy, które wykorzystują nasze oryginalne, szybkie regulatory dyskretne.
Zasilacze dla obwodów peryferyjnych przetwornika cyfrowo-analogowego są wyposażone odpowiednio w niezależne lewe i prawe zasilacze analogowe i cyfrowe. D-1N zawiera również zasilacz dla kryształów, jeden dla USB, jeden dla logiki i jeden dla różnicowego odbiornika SPDIF. Te osiem rodzajów zasilaczy wykorzystuje oryginalne, szybkie, dyskretne regulatory SOULNOTE, dzięki czemu udaje się wydobyć możliwości wysokonapięciowego ES9038PRO do granic możliwości.

 

 

 

Tryb NOS
Oprócz konwencjonalnego trybu nadpróbkowania FIR, D-1N zawiera również nowy tryb NOS (bez nadpróbkowania), który jest wersją bez NFB przystosowaną do pracy w domenie cyfrowej. Ten tryb nie generuje echa przed i po, obserwowanego w nadpróbkowaniu FIR. Tłumi również bardzo niski poziom szumów z wyjściami analogowymi, bez różnicy poziomów między dwoma trybami.
Impulsowy kształt fali wyjściowej z filtrem nadpróbkowania FIR (wyjście analogowe D-1N)
Echa przed i po to sztuczne „dźwięki” tworzone w wyniku obliczeń danych przed i po interpolacji danych. Sprawiają, że przebiegi, takie jak fale sinusoidalne, wydają się gładsze, ale algorytmy obliczeniowe mogą wpływać na jakość dźwięku lub niejednoznaczność i być dodawane do osi czasu.
Impulsowy kształt fali wyjściowej w trybie NOS (wyjście analogowe D-1N)
Ten kształt fali można uzyskać tylko poprzez połączenie dyskretnego wzmacniacza innego niż NFB z doskonałą reakcją przejściową. Ponieważ fale muzyczne są w rzeczywistości serią fal impulsowych o różnych wysokościach, tryb NOS eliminuje wszelkie niejasności w informacjach na osi czasu, tworząc bardziej realistyczną i naturalną jakość dźwięku oraz rozległe środowisko odsłuchowe dostosowane do ostrości słuchu ludzi, którzy są niezwykle wrażliwi na dźwięki. oś czasu.
* Trybu NOS nie można używać z DSD.

 

Wykorzystuje przełomową metodę przesyłania Bulk Pet
USB-Audio zasadniczo przesyła dane przy użyciu metody transferu izochronicznego. D-1N wykorzystuje Bulk Pet, nową metodę przesyłania Bulk opracowaną przez Interface Corporation. Ta metoda skutkuje zmniejszonym obciążeniem komputerów i przetworników C/A, co prowadzi do nowego wymiaru jakości odtwarzanego dźwięku.
* Dedykowane sterowniki muszą być zainstalowane na komputerze podczas korzystania z Bulk Pet. Pobierz je tutaj
* Nie ma potrzeby aktualizowania oprogramowania sprzętowego podczas używania Bulk Pet z D-1N.


Izolatory metalowe jako wyposażenie standardowe (podczas transportu)

Chociaż izolatory plastikowe są konwencjonalnym standardem, przyjmuje się izolatory metalowe, ponieważ zapewniają wyższą jakość dźwięku. (wspólny dla wszystkich modeli)


Funkcje przełączania zakresu blokady w celu uzyskania najlepszej jakości z podłączonego sprzętu

Optymalny zakres blokady można wybrać spośród czterech poziomów, w zależności od dokładności zegara urządzeń nadawczych podłączonych do D-1N.


Wejścia: USB (Typ B), koncentryczne (dwa zestawy), AES/EBU (cztery zestawy)
Wyjścia: XLR (jeden zestaw), RCA (jeden zestaw)

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Nazwa modelu D-1NSE(PLATINUM SILVER)/D-1NBE(BLACK)
 • Format wejściowy (USB) PCM, DSD (DoP v1.1, ASIO)
 • Format wejściowy (koncentryczny・AES/EBU) PCM,DSD(DoP v1.1 )
 • Obsługiwana częstotliwość próbkowania (USB) Maks. 768 kHz (PCM) / Maks. 22,6 MHz (DSD)
 • Obsługiwana częstotliwość próbkowania (Koncentryczne・ AES/EBU) Maks. 192 kHz (PCM) / Maks. 2,8 MHz (DSD64 DoP v1.1)
 • PCM Szybkość transmisji kwantyzacji (USB) 16 bitów, 24 bity, 32 bity
 • Szybkość transmisji kwantyzacji PCM (Koncentryczne・AES/EBU) 16bit, 24bity
 • Profil USB USB 2.0, USB Audio 2.0
 • Wejście cyfrowe USB (Typ B), koncentryczne x2 (SPDIF), AES/EBU
 • Wyjście analogowe XLR x1、RCA x1
 • Poziom wyjścia analogowego (XLR) 5,6 Vrms
 • Poziom wyjścia analogowego (RCA) 2,8 Vrms
 • Charakterystyka częstotliwościowa 2Hz do 120kHz (+0/-1dB)
 • Stosunek S/N 110dB
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,003%
 • Filtr analogowy Dwuwymiarowy pasywny
 • Napięcie zasilania 230V AC 50Hz
 • Pobór mocy 40W
 • Maksymalne wymiary zewnętrzne Jednostka główna: 430(W)×109(H )×379(D)mm
 • Waga 10kg
 • Dołączone akcesoria Kolce,Przewód zasilający

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Soulnote to wysokiej klasy marka audio z siedzibą w Sagamihara-city, Kanagawa, JAPONIA.
Jego niezwykle unikalna metoda projektowania produktów jest w 100% oparta na rzeczywistym zmyśle słuchu, który całkowicie wyeliminował wszelkie uprzedzenia do konwencjonalnego, zdrowego rozsądku dotyczącego dźwięku, wydobywając „duszę”, która żyje w źródle dźwięku.
Soulnote nie stworzy żadnego dźwięku, ale ożywi Duszę muzyki poprzez „żywotność dźwięku”, którą można osiągnąć poprzez dokładne wyeliminowanie wszelkich wąskich gardeł w projektowaniu na etapie rozwoju,

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO