Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny

Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny
Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny
Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny
Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny
Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny
Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny
Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny
Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny
Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
115.990,00zł
Netto: 94.300,81zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Aurender W20SE
Wyświetleń: 918
Oblicz ratę

Aurender W20SE szczytowy referencyjny serwer muzyczny

Nowy flagowy serwer i streamer muzyczny z pamięcią podręczną / Dekoder MQA / Dysk SSD 4TB z pamięcią podręczną / Bateryjny zasilacz liniowy płyty głównej / Podwójnie izolowane gniazdo LAN i port Audio USB / Wejście Dual-AES/EBU do 24bitów 384kHz / Wyjścia koaksjalne, BNC i optyczne / Wejście Word Clock

Rewolucja w ewolucji
Od premiery w roku 2013, Aurender W20 zajmował na rynku miejsce ‘serwera muzycznego, według którego oceniane są inne’. Opracowana w roku 2019 udoskonalona i poprawiona wersja tego serwera W20SE [Special Edition] podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej zarówno w kwestii wygody obsługi, jak i jakości brzmienia.

Aurender W20SE to urządzenie z wyboru instalowane w najlepszych systemach audio na świecie. Zaprojektowany do współpracy z przetwornikami cyfrowo-analogowymi najwyższej klasy, W20SE jest jednym z kilku dostępnych serwerów umożliwiających współpracę z zewnętrznym zegarem, co jest standardem wśród profesjonalistów i w studiach nagraniowych.

Dodatkowo, oparty o dwa przewody tryb przesyłania danych AES/EBU – spotykany w referencyjnych przetwornikach – pozwala na osobną transmisję sygnału dla prawego i lewego kanału celem dalszej poprawy brzmienia. Ale nawet bez stosowania zewnętrznego zegara i podwójnego wyjścia AES/EBU, bateryjny zasilacz W20SE zapewnia olbrzymie obniżenie poziomu szumów prowadzące do absolutnie cichego tła. Zaś dysk SSD pojemności 4TB wraz z pamięcią podręczną SSD pojemności 1TB czynią z W20SE idealne rozwiązanie do przechowywania nawet największych kolekcji muzyki.

Aurender W20SE - Specyfikacja techniczna:

 • Kompatybilne formaty    DSD [DSF, DFF], WAV, FLAC, AIFF, ALAC, M4A, APE i inne
 • Rozdzielczość i częstość próbkowania    
  • DSD - pojedynczy AES/SPDIF: DSD64 przez DoP, DSD64, DSD128, DSD256, DSD512 przez DSD do PCM [88,2 i 176,4kHz]
  • Tryb Dual AES: DSD64 i DSD128 przez DoP, DSD64, DSD128, DSD256, DSD512 przez DSD do PCM [88,2; 176,4 oraz 352,8kHz]
  • USB: 32-bity/384kHz; 1-bit 2,8MHz [DSD64]; 1-bit 5.6MHz [DSD128], 11.2MHz [DSD256], 22,4MHz [DSD512]
 • DSD do PCM    DSD64/128/256/512 do 88,1/176,4/352,8kHz [tylko tryb Dual]
 • Szerokość    430mm
 • Wysokość    106mm
 • Długość    370mm
 • Ciężar    21,1kg
 • Systemowa i podręczna pamięć SSD    1TB
 • Przechowywanie muzyki    4TB SSB [1 x 2,5” 4TB]
 • Zasilacz    Bateryjny i liniowy
 • Wyświetlacz    AMOLED Dual 3,7”
 • Cyfrowe wyjścia audio    USB, COAX, Optyczne, BNC, AES/EBU x 2 [tryb Dual]
 • Wejście zegara    Wejście Word Clock lub Master Clock [BNC] 10MHz oraz 12,8MHz [44,1kHz i 48kHz i ich wielokrotności od 1 do 512 razy]
 • Inne wejścia/wyjścia    Podwójnie izolowany port Gigabit Ethernet, USB x 2
 • Zużycie energii    Odtwarzanie – 40W, Szczyt – 70W, Standby – 3,5W

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Serwery muzyczne Aurender - poczuj perfekcję dźwięku

Odtwarzacze muzyki Aurender opracowano w celu przechowywania i   zapewnienia łatwego dostępu do dużych zasobów muzyki w postaci cyfrowej. W miarę jak coraz bardziej rozrastają się kolekcje płyt CD a niektóre z nośników posiadają coraz   więcej rys, zapobiegliwi i wybredni melomani przenoszą kolekcje płyt CD na dyski twarde do postaci nieskompresowanych lub bezstratnych formatów plików i dokonują ich archiwizacji w celu trwałego zabezpieczenia swych muzycznych zbiorów. Ponadto coraz bardziej popularne staje się pobieranie plików muzycznych o wyższej rozdzielczości niż standard płyty CD.

Serwery muzyczne Aurender, oraz aplikacje sterujące, przeznaczone dla iPad'a, zostały stworzone dzięki wieloletnim testom i programom rozwojowym, przeprowadzanym przez grupy inżynierów, zajmujących się sprzętem, oprogramowaniem i procesami produkcji w firmie TVLogic. TVLogic jest wiodącym koreańskim producentem elektroniki użytkowej. Firma Aurender została kilka lat temu wyodrębniona z TVLogic i obecnie stanowi samodzielne przedsiębiorstwo produkujące serwery muzyczne i przetworniki cyfrowo-analogowe dla wymagających miłośników muzyki.

 

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO