Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Custom Design FS 108 (610mm)

Custom Design FS 108 (610mm)
Custom Design FS 108 (610mm)
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
2.590,00zł
Netto: 2.105,69zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: FS 108 (610mm)
Wyświetleń: 91

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Custom Design FS 108 (610mm) - Standy głośnikowe

 

Seria stojaków pod głośniki FS 108 Definitive obejmuje konstrukcję z 4 kolumnami satelitarnymi, aby zapewnić najwyższą sztywność i wydajność w produkcji stojaków pod głośniki. Poprawa wydajności jest znaczna, podobnie jak w przypadku całej gamy FS, a zwłaszcza gamy podstawek pod głośniki FS 108 Definitive Speaker Support Stand, które dodają więcej szczegółów do zakresu dynamiki, który wydaje się duży, przestronny i otwarty z czułością i atramentową głębią czerni basu przy całkowitej kontroli nad wydajność . Obraz stereo i precyzyjne taktowanie zwiększają emocje podczas słuchania, a wszystko to z kontrolą i dokładnością. Gama stojaków pod głośniki FS 108 Definitive jest całkowicie wyjątkowa i charakteryzuje się najwyższą sztywnością, która odróżnia ją od innych konstrukcji, układów lub procedur dotyczących stojaków głośnikowych.
Kolumny nośne satilite są standardowo dostępne w kolorze czarnym z opcjonalnym wykończeniem w kolorze chromu i szczotkowanego chromu. Precyzyjnie wycinane laserem, ręcznie wykonane i wykańczane górne płyty ze stali akustycznej o grubości 4 mm są produkowane w standardowych wymiarach 220 x 260 mm, opcja niestandardowa dostępna na życzenie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Standardowe wsporniki akustyczne dostarczane w standardzie 220 x 260 x 4 mm
  • Wymiary płyty podstawy 275 x 355 x 4mm
  • W standardzie dostarczane są kolce izolacyjne z podstawą ocynkowaną M8
  • Wysokość: 610mm
  • Standardowe wykończenie: czarny

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO