Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

GoldenEar Invisa MpX Multipolar

GoldenEar Invisa MpX Multipolar
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
GoldenEar Invisa MpX Multipolar
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: Invisa MpX Multipolar
Wyświetleń: 2151
3.290,00zł
Netto: 2.674,80zł
Oblicz ratę

GoldenEar Technology - Invisa MpX Multipolar - Głośnik instalacyjny ścienno-sufitowy.


Głośniki Invisa stanowią doskonały wybór jako głośniki centralne w instalacjach typu multi-room, bądź też jako głośniki tylne lub boczne w instalacjach wielokanałowych.


Invisa MPX MultiPolar™, głośnik przeznaczony do montażu ściennego bądź sufitowego, stanowi połączenie zalet konstrukcji promieniującej bezpośrednio ze zwiększoną przestrzennością i dyspersją głośnika bipolarnego. Sprawia to, że głośniki te będą stanowiły doskonały wybór w przypadku tylnych lub bocznych kanałów w instalacjach wielokanałowych, a jednocześnie będą mogły służyć jako głośniki frontowe w rozproszonych instalacjach typu multi-room. Głośnik w prosty sposób można zamontować na ścianie lub suficie i jest on konstrukcją niezwykle elastyczną pod względem ukierunkowania na miejsce odsłuchowe. Tak jak inne głośniki z serii Invisa, wyposażono go w magnetyczną osłonę która przykrywa kołnierz montażowy i zapewnia atrakcyjny, pozwalający na doskonałe stopienie się z otoczeniem wygląd. W konstrukcji wykorzystano dwa, nachylone pod precyzyjnym kątem, przetworniki nisko/średniotonowe o odlewanych koszach i średnicy 5”, przetwornik wysokotonowy typu HVFR™ oraz złożoną, precyzyjną zwrotnicę, wraz z przełącznikiem dostrojenia poziomu wysokich tonów. Tak, jak w przypadku głośnika Invisa HTR 7000, w modelu Invisa MpX Multipolar zastosowano opracowane przez GoldenEar rozwiązanie poprawiające kontrolę dyfrakcji oraz specjalną technologię emisji fali, w celu zapewnienia lepszej przejrzystości dźwięku i nadania mu bardziej trójwymiarowego charakteru.Dane Techniczne Produktu:


Wymiary zewnętrzne: 13-7/8" H x 7-1/4" W x 3-3/4" D (35,2x18,4x9,5cm)

Wymiary otworu montażowego: 12-3/4" H x 6-1/4" W (32,3x15,8cm)

Pasmo przenoszenia: 25 Hz – 35 kHz

Sprawność: 90 dB

Impedancja: 8 ohm

Przetworniki: Dwa przetworniki nisko/średniotonowe typu MVPP™, o śr. 4-1/2˝ Wstęgowy przetwornik wysokotonowy typu HVFR™

Zalecana moc wzmacniacza: 10-250 W/na kanał

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

GoldenEar - pasja dźwiękowej doskonałości

Założyciele amerykańskiej firmy GoldenEar oraz zespół ich inżynierów, posiadają olbrzymie doświadczenie. Stworzyli bądź pomogli w stworzeniu wielu najlepiej brzmiących i najlepiej sprzedających się głośników na świecie. Grupa tych doświadczonych osób połączyła się w 2010 roku, aby tworzyć najdoskonalsze głośniki, jakie kiedykolwiek skonstruowano . Twórcom firmy przyświecał cel zaprojektowania produktów doskonałych ale za przystępne pieniądze. Ten cel się spełnił, bowiem głośniki GoldenEar są porównywane w wielu recenzjach do konstrukcji nawet 10-cio krotnie droższych.

Firmę nazwano GoldenEar Technology „Złote Ucho”, ponieważ w przemyśle audio tym mianem określa się osobę, która słyszy wyjątkowo dobrze. Wszyscy w GoldenEar słyszą doskonale i dlatego też, zarówno w kręgach producentów audio jak i prasie branżowej, zespół był wielokrotnie chwalony za swoje „złote uszy” i sukcesy w dziedzinie konstruowania kolumn głośnikowych, które osiągnął dzięki niezwykłemu talentowi swoich inżynierów. Firma założona przez Sandy Gross’a i Dona Givogue, mieści się w Owing Mills w stanie Maryland w USA.

 


Brzmienie GoldenEar

Idealny komponent audio nie powinien mieć żadnego własnego brzmienia. Niestety, w realnym świecie każdy DAC, wzmacniacz, gramofon a zwłaszcza głośnik, mikrofon i wkładka ma własny charakter soniczny. 

Aby osiągnąć wyrafinowane i "zrównoważone brzmienie" trzeba świadomie uwzględniać efekt każdej decyzji podjętej na etapie projektowania urządzeń audio oraz wyboru stosowanych do ich budowy elementów a następnie połączyć wszystkie te małe niedoskonałości w jedną całość osiągającą założone brzmienie. Taki cel stawia sobie przynajmniej firma GoldenEar.  


Mówiąc o strojeniu kolumn, każdy projektant ma na myśli coś innego. Monitory studyjne mają, na przykład, przez nadmierną detaliczność podkreślać potencjalne błędy produkcji. Inne kolumny mają swym brzmieniem przyciągać uwagę podczas krótkich sesji odsłuchowych w salonach audio. 

Prawdziwa różnica między komponentami przeciętnymi a doskonałymi leży w intencjach ich projektantów oraz ich umiejętnościach w radzeniu sobie z nieuniknionymi problemami. Kompleksowe strojenie nie polega tylko na redukowaniu niedoskonałości, ale raczej na koordynowaniu ich w celu osiągnięcia ekstremalnie niskiego poziomu zniekształceń i osiągnięciu brzmienia pozbawionego wyraźnych cech własnych wybijających się na pierwszy plan. Taki jest wspólny cel projektu wszystkich kolumn GoldenEar. 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO