Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

GoldenEar SuperSat 3/3C

GoldenEar SuperSat 3/3C
GoldenEar SuperSat 3/3C
GoldenEar SuperSat 3/3C
GoldenEar SuperSat 3/3C
SPRZĘT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU CENA ZA SZTUKĘ
GoldenEar SuperSat 3/3C
GoldenEar SuperSat 3/3C
GoldenEar SuperSat 3/3C
GoldenEar SuperSat 3/3C
GoldenEar SuperSat 3/3C
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
1.760,00zł
Netto: 1.430,89zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: SuperSat 3/3C
Wyświetleń: 2201
Oblicz ratę

GoldenEar Technology - SuperSat 3/3C - Głośnik centralny.


SuperSat 3 i 3C to elegancko zaokrąglone, kompaktowe głośniki satelitarne, zaprojektowane pod kątem uzyskania znakomitej jakości dźwięku, przy jak najmniejszych rozmiarach. Mogą one być wykorzystywane jako lewy i prawy głośnik satelitarny, głośnik centralny lub też w aplikacjach dźwięku wielokanałowego. Kompletny system wielokanałowy, składający się z czterech głośników SuperSat 3C oraz jednego z subwooferów z serii ForceField, jest w stanie wypełnić potężnym dźwiękiem dowolnie dużą przestrzeń mieszkalną, zapewniając doskonałe wrażenia filmowe i muzyczne.


„Ten głośnik wyznacza nowe standardy dla zestawów kina domowego, przyjaznych dla użykownika.” 
-- Steve Guttenberg, CNET The Audiophiliac

Tak, jak w przypadku całej serii SuperSat, można wybierać pomiędzy modelem pionowym oraz modelem montowanym poziomo (oznaczonym literą „C”), przygotowanym specjalnie do użytkowania w formie głośnika centralnego. Smukła obudowa głośników SuperSat 3 została wykonana ze sztywnego, antywibracyjnego polimeru, pokrytego proszkiem marmurowym i wykończona wspaniałym , czarnym lakierem fortepianowym. W obu modelach wykorzystano dwa, zaprojektowane przez GoldenEar głośniki nisko-średniotonowe MVPP z odlewanymi koszami, o rozmiarach 4,5”, rozmieszczone po obu stronach znakomitego, wysokotonowego głośnika wstęgowego HVFR. Głośnik SuperSat 3 jest wyposażony w podstawkę do ustawienia na półce. W przypadku głośnika SuperSat 3C, zastosowano regulowaną stopkę umożliwiającą idealne ustawienie głośnika, w pozycji poziomej. Oba modele posiadają gwintowany wpust oraz otwory w kształcie dziurki od klucza, umożliwiające montaż naścienny lub wykorzystanie wyższego stojaka.Dane Techniczne Produktu:


Przetworniki:


  • Dwa przetworniki nisko/średniotonowe typu MVPP™ , 4-1/2˝
  • Wstęgowy przetwornik wysokotonowy typu HVFR™


Zalecana Moc Wzmacniacza: 20-200 W

Sprawność: 92 dB

Pasmo Przenoszenia: 80 Hz - 35 kHz

Impedancja: 8 ohm

Wymiary: 30,5cm (12˝) H (W) x 12cm (4-3/4˝) W (H) x 7cm (2-3/4˝) D

Waga: 2,2 kg netto

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

GoldenEar - pasja dźwiękowej doskonałości

Założyciele amerykańskiej firmy GoldenEar oraz zespół ich inżynierów, posiadają olbrzymie doświadczenie. Stworzyli bądź pomogli w stworzeniu wielu najlepiej brzmiących i najlepiej sprzedających się głośników na świecie. Grupa tych doświadczonych osób połączyła się w 2010 roku, aby tworzyć najdoskonalsze głośniki, jakie kiedykolwiek skonstruowano . Twórcom firmy przyświecał cel zaprojektowania produktów doskonałych ale za przystępne pieniądze. Ten cel się spełnił, bowiem głośniki GoldenEar są porównywane w wielu recenzjach do konstrukcji nawet 10-cio krotnie droższych.

Firmę nazwano GoldenEar Technology „Złote Ucho”, ponieważ w przemyśle audio tym mianem określa się osobę, która słyszy wyjątkowo dobrze. Wszyscy w GoldenEar słyszą doskonale i dlatego też, zarówno w kręgach producentów audio jak i prasie branżowej, zespół był wielokrotnie chwalony za swoje „złote uszy” i sukcesy w dziedzinie konstruowania kolumn głośnikowych, które osiągnął dzięki niezwykłemu talentowi swoich inżynierów. Firma założona przez Sandy Gross’a i Dona Givogue, mieści się w Owing Mills w stanie Maryland w USA.

 


Brzmienie GoldenEar

Idealny komponent audio nie powinien mieć żadnego własnego brzmienia. Niestety, w realnym świecie każdy DAC, wzmacniacz, gramofon a zwłaszcza głośnik, mikrofon i wkładka ma własny charakter soniczny. 

Aby osiągnąć wyrafinowane i "zrównoważone brzmienie" trzeba świadomie uwzględniać efekt każdej decyzji podjętej na etapie projektowania urządzeń audio oraz wyboru stosowanych do ich budowy elementów a następnie połączyć wszystkie te małe niedoskonałości w jedną całość osiągającą założone brzmienie. Taki cel stawia sobie przynajmniej firma GoldenEar.  


Mówiąc o strojeniu kolumn, każdy projektant ma na myśli coś innego. Monitory studyjne mają, na przykład, przez nadmierną detaliczność podkreślać potencjalne błędy produkcji. Inne kolumny mają swym brzmieniem przyciągać uwagę podczas krótkich sesji odsłuchowych w salonach audio. 

Prawdziwa różnica między komponentami przeciętnymi a doskonałymi leży w intencjach ich projektantów oraz ich umiejętnościach w radzeniu sobie z nieuniknionymi problemami. Kompleksowe strojenie nie polega tylko na redukowaniu niedoskonałości, ale raczej na koordynowaniu ich w celu osiągnięcia ekstremalnie niskiego poziomu zniekształceń i osiągnięciu brzmienia pozbawionego wyraźnych cech własnych wybijających się na pierwszy plan. Taki jest wspólny cel projektu wszystkich kolumn GoldenEar. 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO