Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KECES AUDIO IQRP-1500

KECES AUDIO IQRP-1500
KECES AUDIO IQRP-1500
KECES AUDIO IQRP-1500
KECES AUDIO IQRP-1500
KECES AUDIO IQRP-1500
KECES AUDIO IQRP-1500
KECES AUDIO IQRP-1500
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
11.160,00zł
Netto: 9.073,17zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: IQRP-1500
Wyświetleń: 54
Oblicz ratę

KECES AUDIO IQRP-1500 - Kondycjoner zasilania z izolacją rezonansu kwantowego

 

Keces prezentuje nową generację transformatorowych kondycjonerów zasilania serii Ultimate. Nowa seria zastąpi nagradzaną i znaną serię BP. Pierwszym przedstawicielem serii Ultimate jest model IQRP-1500 z dwoma uzwojeniami wtórnymi, jednym wysoko-prądowym i drugim nisko-prądowym o mocach odpowiednio: 1200 VA i 300 VA. Każde z wyjść (300 VA i 1200 VA) ma własne izolowane uzwojenie w celu uzyskania optymalnego filtrowania i separacji dla każdego obszaru wyjściowego w transformatorze optymalną współpracę z urządzeniami audio klasy high-end.

Przy projektowaniu modelu IQRP-1500 firmie KECES przyświecała idea oddzielenia sekcji analogowej i cyfrowej poprzez podłączenie ich do niezależnych odseparowanych uzwojeń wtórnych o mocach 1200 VA i 300 VA, co ma zapobiegać negatywnym zjawiskom związanym z przenikaniem zakłóceń pomiędzy tymi sekcjami za pośrednictwem przewodów zasilających.

Kondycjonery KECES seri IQRP posiadają wbudowany generator Schumanna. Zaimplementowana w serii Ultimate technologia rezonansu kwantowego generuje przyjemną, niską częstotliwość rezonansową, która przenosi radość z muzyki w pomieszczeniu odsłuchowym do nowego wymiaru dobrego samopoczucia.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Wejściowe gniazdo zasilaniaIEC 320 / C20 (20 A)
Gniazda wyjściowe6 pozłacanych gniazd Schuko
2 cyfrowe (300VA) i 4 analogowe (1200VA)
Sekcje wyjściowe2 separowane galwanicznie uzwojenia:
300 VA (2 gniazda) i 1200 VA (4 gniazda)
Budowa wewnętrznaWysokiej jakości transformator toroidalny wykonany na zamówienie
Rezonans kwantowy + zintegrowany generator Schumanna
Wskaźniki2 wskaźniki pokazują wartość napięcia na obu sekcjach uzwojenia wtórnego
ObudowaObudowa aluminiowa 4 mm; całkowicie ekranowane wpływy EMI / RFI. Brak promieniowania do innych urządzeń dzięki ekranowaniu i całkowicie metalowej obudowie wykonanej z aluminium
ZabezpieczenieGłówny bezpiecznik magnetyczny z możliwością resetowania
(UVP) ochrona podnapięciowa
(OVP) ochrona przeciwprzepięciowa zintegrowana
Moc1500 VA
Wymiary300x279x133mm
Waga14kG

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Muzyka to dzieło sztuki, które trafia prosto do serca, a dźwięk ma na celu przeniesienie muzyki z pałacu sztuki, do naszego codziennego życia poprzez reprodukcję oryginalnego dźwięku. Firma KECES, założona w 2002 r., stara się usunąć szumy otoczenia z audio i abyś mógł cieszyć się czystą i krystalicznie czystą jakością dźwięku, tak jak na żywo.

Mamy nadzieję, że dźwięk KECES, dzięki jego wyśmienitemu brzmieniu i poruszającemu rytmowi, możesz muzycznie ucztować, zrelaksować umysł i uspokoić swoją duszę.

KECES oznacza najwyższe osiągnięcie w dążeniu do doskonałości. W ciągu dekady KECES niestrudzenie wprowadza innowacje w najnowocześniejszą technologię; ma wiedzę, aby tak produkować kluczowe komponenty, aby zapewnić doskonałą jakość produktu.
 

Filozofią KECES jest nie tylko dążenie do doskonałej akustyki, ale także elegancki design.

Mamy nadzieję, że produkt KECES jest nie tylko przyjemnym dla uszu sprzętem audio, ale także dziełem sztuki dla twojej przestrzeni życiowej. Wizją firmy jest ciągłe rozwijanie pełnej linii sprzętu audio, który zaspokoi potrzeby i gust audiofilów w dzisiejszych czasach. Ponadto, że wysokiej klasy dźwięk Hi-Fi KECES będzie dostępny dla każdego audiofila w rozsądnej i przystępnej cenie, ponieważ chcemy, aby muzyka Hi-Fi była jednocześnie sztuką przyjemną i przyjazną.

Życie to podróż, którą należy poznawać i doświadczyć, mamy nadzieję, że muzyka zawsze będzie towarzyszyć Ci w podróży.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO