Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

KECES AUDIO IQRP-800

KECES AUDIO IQRP-800
KECES AUDIO IQRP-800
KECES AUDIO IQRP-800
KECES AUDIO IQRP-800
KECES AUDIO IQRP-800
KECES AUDIO IQRP-800
KECES AUDIO IQRP-800
KECES AUDIO IQRP-800
KECES AUDIO IQRP-800
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
5.580,00zł
Netto: 4.536,59zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: IQRP-800
Wyświetleń: 59
Oblicz ratę

KECES AUDIO IQRP-800 - Kondycjoner zasilania z izolacją rezonansu kwantowego

 

Model kondycjonera IQRP-800 jest już trzecim przedstawicielem serii Ultimate, po znanych i cenionych IQRP-1500 i IQRP-3600.  Kondycjoner posiada wykonany na zamówienie transformator toroidalny wysokiej jakości. Dwie całkowicie izolowane strefy zasilania dla dwóch wyjść urządzeń zasilających. Obudowa z litego, szczotkowanego aluminium w kolorze grafitowym usytuowana jest na stożkowych nóżkach własnej produkcji.

Kondycjonery KECES seri IQRP posiadają wbudowany generator Schumanna. Zaimplementowana w serii Ultimate technologia rezonansu kwantowego generuje przyjemną, niską częstotliwość rezonansową, która przenosi radość z muzyki w pomieszczeniu odsłuchowym do nowego wymiaru dobrego samopoczucia.

 

Cechy kondycjonera Keces IQRP-800:

  • Nowo zaprojektowany izolowany transformator mocy oddziela każdy kanał wyjściowy dla poszczególnych urządzeń zasilanych.
  • Technologia Quantum Resonance zapewniając subtelne pole sprawia, że wszystkie elementy elektromechaniczne rezonują w unisonie, aby poprawić spójność i tajming.
  • Nowe gniazda Audio Grade.
  • Nowe nóżki stożkowe Audio Grade.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Napięcie i prądy wyjściowy

Strefa I: 220V-250V max 0.83A (200VA).
             110V-125V max 1.66A (200VA)

Strefa II: 220V-250V max 2.5A (600VA).

        110V-125V max 5A (600VA)

Zniekształcenia harmoniczne< 0.3%
Impedancja wyjściowa< 0.008 ohmów
Obudowaz litego aluminium
Wymiary300x279x66 mm
Waga

netto: 7,5 kg

z opakowaniem: 9,5 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Muzyka to dzieło sztuki, które trafia prosto do serca, a dźwięk ma na celu przeniesienie muzyki z pałacu sztuki, do naszego codziennego życia poprzez reprodukcję oryginalnego dźwięku. Firma KECES, założona w 2002 r., stara się usunąć szumy otoczenia z audio i abyś mógł cieszyć się czystą i krystalicznie czystą jakością dźwięku, tak jak na żywo.

Mamy nadzieję, że dźwięk KECES, dzięki jego wyśmienitemu brzmieniu i poruszającemu rytmowi, możesz muzycznie ucztować, zrelaksować umysł i uspokoić swoją duszę.

KECES oznacza najwyższe osiągnięcie w dążeniu do doskonałości. W ciągu dekady KECES niestrudzenie wprowadza innowacje w najnowocześniejszą technologię; ma wiedzę, aby tak produkować kluczowe komponenty, aby zapewnić doskonałą jakość produktu.
 

Filozofią KECES jest nie tylko dążenie do doskonałej akustyki, ale także elegancki design.

Mamy nadzieję, że produkt KECES jest nie tylko przyjemnym dla uszu sprzętem audio, ale także dziełem sztuki dla twojej przestrzeni życiowej. Wizją firmy jest ciągłe rozwijanie pełnej linii sprzętu audio, który zaspokoi potrzeby i gust audiofilów w dzisiejszych czasach. Ponadto, że wysokiej klasy dźwięk Hi-Fi KECES będzie dostępny dla każdego audiofila w rozsądnej i przystępnej cenie, ponieważ chcemy, aby muzyka Hi-Fi była jednocześnie sztuką przyjemną i przyjazną.

Życie to podróż, którą należy poznawać i doświadczyć, mamy nadzieję, że muzyka zawsze będzie towarzyszyć Ci w podróży.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO