Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

LINDEMANN Limetre BRIDGE II

LINDEMANN Limetre BRIDGE II
LINDEMANN Limetre BRIDGE II
LINDEMANN Limetre BRIDGE II
LINDEMANN Limetre BRIDGE II
LINDEMANN Limetre BRIDGE II
LINDEMANN Limetre BRIDGE II
LINDEMANN Limetre BRIDGE II
LINDEMANN Limetre BRIDGE II
LINDEMANN Limetre BRIDGE II
LINDEMANN Limetre BRIDGE II
LINDEMANN Limetre BRIDGE II
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: LIMETREE BRIDGE II
Wyświetleń: 2734
3.449,00zł
Netto: 2.804,07zł
Oblicz ratę

LINDEMANN LIMETREE BRIDGE  - Adapter sieciowy

Limetree BRIDGE to wysokiej jakości karta sieciową, znana również jako renderer audio, która może cyfrowo przesyłać muzykę z usług strumieniowych i lokalnych nośników pamięci w studyjnej jakości do istniejących konwerterów D/A lub innych urządzeń z wejściami cyfrowymi. Umożliwia to unowocześnienie istniejącego systemu hi-fi o streaming za niewielkie pieniądze.

Limetree BRIDGE jest podłączony do sieci za pomocą kabla LAN lub przez WLAN. Posiada również port USB do podłączania dysków twardych lub nośników pamięci USB. Posiada optyczne i koaksjalne wyjście cyfrowe. Profesjonalny konwerter częstotliwości próbkowania z technologii studyjnej zapewnia, że ​​wszystkie przesyłane strumieniowo formaty mogą być odtwarzane na istniejącym konwerterze bez większych strat dźwięku. 


Odtwarzacz sieciowy LINDEMANN oferuje odtwarzanie w studyjnej jakości. Przez połączenie LAN, ale także bezprzewodowo przez WLAN. Dzięki WPS podłączenie do istniejącego systemu jest dziecinnie proste. Wysokowydajny procesor z rdzeniem ARM i funkcja aktualizacji przez Internet sprawiają, że urządzenie jest przygotowana na przyszłe aktualizacje.Aplikacja LINDEMANN jest dostępna na Androida i iOS, zarówno na smartfony, jak i tablety. Umożliwia odtwarzanie wszystkich ważnych serwisów streamingowych, serwerów muzycznych i nośników USB. Oprogramowanie wyróżnia się  płynnym działaniem i prostą, intuicyjną obsługą.
Limetree BRIDGE II posiada funkcję Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, na przykład ze smartfonów lub tabletów. Protokół transmisji audio A2DP Bluetooth gwarantuje najwyższą jakość dźwięku.Szczególną atrakcją jest funkcja multi-room, która umożliwia obsługę kilku streamerów oddzielnie lub łączenie ich w różnych pomieszczeniach. Można nimi wygodnie sterować za pomocą aplikacji LINDEMANN.
Limetree BRIDGE II obsługuje podłączenie zewnętrznych napędów CD-ROM (np. Apple USB SuperDrive) przez USB i zamienia się w najwyższej klasy odtwarzacz CD bez większego wysiłku i kosztów! Napęd jest rozpoznawany automatycznie, a odtwarzaniem płyt CD można sterować za pomocą aplikacji LINDEMANN lub pilota na podczerwień. Dane na płycie CD są wczytywane do pamięci, a następnie „przesyłane strumieniowo”.

Limetree BRIDGE II może odtwarzać muzykę z nośników pamięci USB, takich jak pamięci USB lub dyski twarde. W tym celu urządzenie posiada z tyłu złącze USB.

Wyjścia cyfrowe Limetree BRIDGE II można idealnie dopasować do wejścia używanego przetwornika C/A. Najpierw ustawiana jest maksymalna dopuszczalna częstotliwość próbkowania podłączonego przetwornika C/A. W drugim kroku dane audio z platformy strumieniowej są dostosowywane za pomocą wysokiej jakości konwertera częstotliwości próbkowania z technologii studyjnej, dzięki czemu wszystkie rozdzielczości mogą być odtwarzane bez utraty dźwięku. Używamy tylko wielokrotności binarnych do próbkowania w górę iw dół: x1, x2, x4, x8. 192 kHz staje się 96 kHz lub 48 kHz i odwrotnie, 44,1 kHz staje się 88,2 kHz lub 176,4 kHz. Można ustawić dwa różne tryby pracy (strategie): upsampling do najwyższej możliwej wartości lub odtwarzanie bit-perfect bez upsamplingu.

POŁĄCZENIE:

GOTOWY DO ROONA:

Aplikacja LINDEMANN

Limetree  BRIDGE II jest sterowany wyłącznie za pomocą nowo opracowanej aplikacji LINDEMANN. Jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS. Oprócz wersji na smartfony dostępna jest również osobna wersja na tablety w trybie poziomym. Aplikacja umożliwia płynne i intuicyjne przeglądanie i wyszukiwanie. Nowością jest jednoczesne wyświetlanie widoku przeglądania i widoku odtwarzania. Istnieje również możliwość wyświetlenia aktualnej kolejki odtwarzania. Programowanie zorientowane na album pozwala na odtworzenie całego albumu za jednym naciśnięciem przycisku!

Dzięki specjalnie zintegrowanej funkcji multi-room można również obsługiwać kilka streamerów w różnych pomieszczeniach oddzielnie lub w połączeniu. Zakres usług przesyłania strumieniowego jest szeroki, z wyraźnym naciskiem na jakość studyjną i subskrypcje HiFi. Możesz wybierać spośród TIDAL Connect, Qobuz, Deezer, HighResAudio i Spotify Connect. Na całym świecie dostępne są również tysiące podcastów i stacji radiowych.

 

WYPRODUKOWANO W EUROPIE:

technologia

Obwód Limetree BRIDGE II jest zoptymalizowany pod kątem najlepszej jakości sygnału wokół potężnej platformy strumieniowej. Wszystkie pliki muzyczne są synchronizowane z precyzyjnym zegarem femto i konwerterem częstotliwości próbkowania z technologii studyjnej. Przetwarzane w ten sposób dane są wolne od „jittera”, najczęstszej przyczyny słabego dźwięku cyfrowego. Szczególnie stabilny sygnał cyfrowy Limetree BRIDGE II prowadzi do słyszalnego wzrostu jakości dźwięku wielu starszych przetworników D/A.

Do zasilania zastosowano wysokiej jakości zasilacz wtykowy „klasy medycznej”, który zapewnia szczególnie wysoki poziom izolacji od zakłóceń w systemie zasilającym. Wraz ze złożonym filtrowaniem w urządzeniu i specjalnymi regulatorami napięcia można było zaimplementować szczególnie niskozakłóceniowy zasilacz o wartościach szumów poniżej 10 µV.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Filozofia

W rozwoju naszych produktów możemy polegać na bogatym doświadczeniu zdobytym podczas ponad 25 lat budowania głośników, wzmacniaczy i źródeł cyfrowych. W LINDEMANN nowe produkty są tworzone za pomocą najbardziej zaawansowanych narzędzi projektowych i metod pomiarowych. Oczywiście korzystamy z najnowszych i najlepszych technologii na rynku. Jednakże, ostateczny wynik dźwiękowy jest zawsze najważniejszy; nasze uszy są kluczowym narzędziem pomiarowym!

Optymalizacja wszystkich szczegółów obwodów i celowe wybieranie najwyższej jakości części stanowi podstawę dla każdego prawdziwie wysokiej klasy produktu. Wymaga to dużo skrupulatnej pracy, aby zrozumieć wszystkie wpływy na brzmienie i odpowiednio zoptymalizować wynik. Na najwyższym poziomie rzeczywisty postęp w jakości dźwięku może zdarzyć się tylko dzięki głębokiemu zrozumieniu korelacji i konsekwentnej implementacji w projektowaniu obwodów.

Nasze produkty są rozwijane przez zespół inżynierów z pasją i doświadczeniem w Niemczech i produkowane wyłącznie przez certyfikowane firmy ISO w całej Europie, aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym naszych klientów. Przed pakowaniem i wysyłką każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane pod kątem ostatecznej kontroli jakości.

Ale przede wszystkim liczy się pasja do muzyki i dobrze zaprojektowanej technologii. Tylko w ten sposób połączone wynikają produkty, które są całkowicie przekonujące.

Albert Einstein kiedyś powiedział:

"Wszystko powinno być wykonane tak prosto, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze".

Tym aforyzmem trafił w sedno sprawy.

Historia

Prawie trzy dekady działalności Lindemann. Patrząc wstecz, to był szalony czas, ale także dobry czas, od wczesnych początków w latach 90-tych do technologicznie zaawansowanych urządzeń obecnych czasów. Nasz wspólny wątek, którego nigdy nie straciliśmy, zawsze był związany z nowatorskimi pomysłami na obwody, najnowszymi metodami produkcji i otwartością na nowe trendy i technologie. Pierwszy wzmacniacz z ultra szybką zwrotną reakcją prądową w 1993 roku, pierwszy odtwarzacz CD z re-samplingiem w 1999 roku, pierwszy niemiecki odtwarzacz SACD w 2001 roku ... tylko żeby wymienić kilka przykładów. Wiele z tych produktów nadal działa w domach entuzjastycznych klientów i spełnia ich wymagania.

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO