Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Melodika MDMJ

Melodika MDMJ
Melodika MDMJ
Melodika MDMJ
Melodika MDMJ
Melodika MDMJ
119,00zł
Netto: 96,75zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: MDMJ
Wyświetleń: 3299

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Melodika MDMJ - Purple Rain - Kabel jack 3,5mm stereo

Melodika MDMJ to najnowsze kable polskiego producenta przewodów i kolumn głośnikowych, firmy Melodika. Oferta zostaje wzbogacona o kable jack stereo 3.5mm - jack stereo 3.5mm. Poprzednie modele zdobyły wysokie noty w prasie specjalistycznej, gdzie chwalono je za wyjątkową w tej klasie cenowej relację ceny do jakości. MDMJ utrzymują ten kierunek.

Symetryczna konstrukcja z gęsto plecionym ekranowaniem.

Solidnie i precyzyjnie wykonane

Dostępne długości:

MDMJ05 - 0,2m
MDMJ05 -0,5m

MDMJ10 - 1m
MDMJ15 - 1,5m
MDMJ25 -2,5m
MDMJ30- 3m
MDMJ40 -4m
MDMJ50 -5m
MDMJ60 -6m
MDMJ70 -7m
MDMJ80 -8m
MDMJ100 -10m
MDMJ120 -12m
MDMJ150 -15m
MDMJ200 -20m

Specyfikacja:

Jakość przewodnika:Miedź beztlenowa OFC: 99.99%
Ekranowanie:Gęstość pokrycia 99%
Wtyki:Solidne wtyki, z pozłacanymi stykami
Kształt:Okrągły
Kierunkowość:Nie
Średnica (grubość kabla):6mm
Konstrukcja:Skręcona
Izolacja:PE, powłoka PVC
Zalecenia producenta:Przewód odporny na: promienie UV, wodę morską, ozon, alkohol, wyśmienita udarność zarówno w pokojowej jak i niskiej temperaturze, wysokie pochłanianie energii mechanicznej, dobra odporność na ścieranie
INNE:Przekrój przewodnika 0.35mm2, (20x0.15)
::Solidnie i precyzyjnie wykonane
Gwarancja:5 latNapisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Melodika to polska firma, która powstała z pasji do dobrego dźwięku i z chęci pokazania, że w Polsce mogą powstawać wysokiej jakości produkty, doceniane przez klientów oraz ekspertów, także za granicą.

Od samego początku Melodika reprezentowała zdroworozsądkowe podejście, w którym priorytetem są jakość i brzmienie, a cel jeden – dać melomanom jak najwięcej dobrego dźwięku za jak najmniejsze pieniądze. Zespół polskich fachowców rozmiłowanych w muzyce i zajmujących się sprzedażą sprzętu hi-fi oraz profesjonalnych instalacji audiowizualnych postanowił postawić na jakość i wiedzę techniczną, bez zbędnych udziwnień. W ten sposób, na bazie swoich doświadczeń i spostrzeżeń, skonstruowano pierwszy autorski produkt – kable serii Purple Rain. Na początku asortyment marki Melodika obejmował przede wszystkim kable głośnikowe, jednak z czasem zaczął się rozrastać i rozrasta się do dziś dnia.

Obecnie marka Melodika jest największym polskim producentem kabli hi-fi, a w jej ofercie znajdują się następujące kategorie produktów:

• Kable połączeniowe audio-video różnego typu, zarówno te już z zarobionymi końcówkami jak i na metry na szpulach, o niemal dowolnej długości, do zastosowania w domowym audio hi-fi, w instalacjach TV oraz NET. Serie: Purple Rain, Brown Sugar i Purple Rain Gunmetal Edition.
• Kolumny głośnikowe Back in Black
• Głośniki instalacyjne Back in Black Invisible
• Gniazda instalacyjne Black & White
• Akcesoria audio-video.

W ramach procesu projektowania oraz sprawdzania specyfikacji kabli Melodika współpracuje z laboratorium badawczym Politechniki Białostockiej. Natomiast produkcja zlecana jest do jednej z polskich fabryk, która wytwarza również m.in. kable na platformy wiertnicze, dla wojska (np. na potrzebny transportera Rosomak) oraz wiązki kablowe do samochodów hybrydowych. W środku znajdziecie polską miedź z rodzimej spółki KGHM Polska Miedź S.A.

W połowie maja 2015, Melodika, zadebiutowała na jednych z najbardziej prestiżowych targach sprzętu audio w Europie – Hi-End show w Monachium.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO