Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

NAIM CD5 SI

NAIM CD5 SI
NAIM CD5 SI
NAIM CD5 SI
NAIM CD5 SI
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
NAIM CD5 SI
NAIM CD5 SI
NAIM CD5 SI
NAIM CD5 SI
NAIM CD5 SI
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: CD5si
  • Waga: 8.00kg
  • Wymiary: 32.00cm x 43.00cm x 14.00cm
Wyświetleń: 2373
7.999,00zł
Netto: 6.503,25zł

NAIM CD5 SI - Odtwarzacz CD


Odtwarzacz płyt Compact Disc CD5si wyznacza nowe, ekscytujące możliwości w dziedzinie jakości dźwięku, zwłaszcza we współpracy ze zintegrowanym wzmacniaczem NAIT 5si.Kładąc tak duży nacisk na przesył i odtwarzanie plików audio, łatwo można zapomnieć o klasycznych krążkach CD. Ale nie w firmie Naim. Płyta CD wciąż jest najbardziej popularnym formatem i dla milionów audiofilów kolekcje płyt kompaktowych wciąż stanowią serce i duszę posiadanych przez nich cennych kolekcji muzycznych. To wyjątkowe urządzenie, które zastępuje poprzednią wersję CD5i, zapewniające swoim użytkownikom wyjątkowe doznania muzyczne, zachowując jednocześnie funkcjonalność oraz wygodę użytkowania, znaną z klasycznych odtwarzaczy CD. CD5si został zaprojektowany jako najlepszy w swojej klasie produkt, w którym zastosowano oryginalne rozwiązania techniczne, gwarantująca niezapomniane wrażenia.Wyposażenie

Sztywna obudowa z aluminium, zapewniająca doskonałą izolację od drgań zewnętrznych.

Świetna jakość wykonania szuflady, w połączeniu z unikatowym mechanizmem , podobnie jak we flagowym modelu Naim CDX2, gwarantują niskie rezonanse i płynną pracę.         

Osobne zasilanie dla sekcji cyfrowej i analogowej, poprawiające rozdzielenie poszczególnych sekcji urządzenia.


Technika i wykonanie

Nazwa CD5si może i różni się tylko jedną literką od swojego poprzednika CD5i, ale w podobnej obudowie znajdziemy wiele fundamentalnych zmian. Każda z nich wprowadzona została po to, aby z płyt CD wydobyć jeszcze więcej muzyki i aby czerpać z nich jeszcze więcej przyjemności.


Zacznijmy od tego, że kość przetwornika cyrfowo-analogowego została zmieniona na nowszą – Burr Brown PCM1793 – w układzie bardzo podobnym do tych, które stosujemy w wysokiej klasy odtwarzaczu plików NDX. CD5si wyposażono również w bardziej stabilny układ taktowania sygnału, układy zasilane są wyższym napięciem, zmieniono analogowe filtry wyjściowe i zdecydowano się zastosować zupełnie nowy silnik oraz optykę lasera. Nie trzeba oczywiście przypominać, że wszystkie te zmiany były powodowane potrzebą nieustannego poszukiwania niezawodności konstrukcji, jakości dźwięku i klasy wykonania. Wynikające z tych zmian korzyści zostały potwierdzone wieloma godzinami w sali odsłuchowej.


Zmiany mogą przynieść poprawę jakości. Nie ma jednak nic złego w stosowaniu sprawdzonych wcześniej rozwiązań. CD5si zachowuje więc wszystkie najlepsze cechy swojego poprzednika.Cechy produktu:

• wyjścia analogowe: DIN i RCA

• poziom sygnału wyjściowego: 2.1 V RMS dla 1 kHz

• impedancja wyjściowa: 10 Ohm max,

• pasmo przenoszenia: 10 Hz – 20 kHz, + 0.1 / - 0.5 dB

• THD+N < 0.1 %, 10 Hz – 18 kHz dla poziomu maksymalnego

• odczytywane formaty: CD, CD-R

• wykończenie: front: szczotkowany i anodowany na czarno, obudowa: szczotkowana i anodowana na czarno

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry
Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO