Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Oyaide PA-02TX V2 - XLR

Oyaide PA-02TX V2 - XLR
Oyaide PA-02TX V2 - XLR
Oyaide PA-02TX V2 - XLR
Oyaide PA-02TX V2 - XLR
Oyaide PA-02TX V2 - XLR
890,00zł
Netto: 723,58zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: PA-02TX V2 XLR
Wyświetleń: 757

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Oyaide PA-02TX V2 - INTERKONEKT XLR

W interkonekcie analogowym PA-02TR V2 zastosowano nowy rodzaj miedzi: 102SSC, specjalnie zaprojektowanej przez firmę Oyaide. Zastosowany w nim płaszcz z materiału bez dodatków halogenu ma na celu zminimalizowanie drgań kabla. Wtyki Oyaide RCA zaprojektowane zostały tak, aby zapewniały jak najlepszy kontakt i były jak najbardziej wytrzymałe. Materiał, z którego zostały wykonane ma na celu wydobycie z miedzi 102SSC tego, co ona oferuje.

Przewodnik PCOCC-A

Przewodnik PCOCC-A to miedź o bardzo niskiej zawartości zanieczyszczeń, która zapewnia bardzo niski poziom zakłóceń sygnału. Dzięki niskiej liczbie granic ziarnowych sygnał przepływa bez przeszkód ani zniekształceń. Ogrzewanie i chłodzenie przewodu PCOCC-A pod kontrolą umożliwia uzyskanie gęstościowo rekrysztalizowanej, wysokiej czystości struktury nazywanej przewodnikiem μ. Otrzymany produkt z zastosowaniem lustrzanego wykończenia nazywa się miedzią PCOCC-A. Ten bardzo zaawansowany produkt jest możliwy dzięki połączeniu wysokiej technologii z tradycyjnym japońskim rzemiosłem.

Powłoka zewnętrzna

Oprócz przewodnika PCOCC-A, w przypadku PA-02 zastosowano bezhalogenową powłokę opracowaną specjalnie dla zastosowań audio, przy współpracy z firmą Furukawa Electric. Ta powłoka zgodna z dyrektywą RoHS ma doskonałą właściwość tłumienia drgań i wysoką zdolność przesyłania sygnału dzięki idealnemu proporcjom składników.

Struktura/izolacja

W przypadku PA-02 zastosowano tradycyjną zrównoważoną strukturę przewodu ekranowego i trójwarstwową odwróconą strukturę koncentryczną, która zapewnia maksymalną gęstość i jednorodność struktury przewodu oraz wypełnienie przestrzeni wewnętrznej i zapobiega odkształceniom między przewodami. Do izolacji wykorzystano polipropylen formowany, który jest materiałem o niskiej dielektryczności i zapewnia zmniejszenie straty transmisji sygnału.

Złącze RCA (PA-02 TR)

To nowe złącze RCA zostało zaprojektowane w celu maksymalizacji wydajności kabla połączeniowego PA-02. Wykonane jest z mosiądzu zgodnego z dyrektywą RoHS, wyprodukowanego przez obróbkę NC, i wykorzystuje strukturę nanorurki dla wtyku centralnego, aby zapewnić maksymalną powierzchnię kontaktu. Kontakty są pozłacane 24-karatowym złotem. Materiały izolacyjne wewnętrzne wykonano z niskodielektrycznego PTEE, aby zmniejszyć stratę transmisji sygnału.

Każdy element PA-02 TR jest produkowany i przetwarzany w Japonii z pełnym zaufaniem do naszego standardu "Made in Japan".

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Firma Oyaide, wiodący japoński specjalista, poświęca wyjątkowo dużo czasu i środków finansowych w opracowywanie nowych kabli i akcesoriów. Dzisiaj naturalne jest, że wszyscy wiedzą, że kable połączeniowe zmieniają dźwięk – stąd w ofercie firmy znajdziemy wiele modeli o różnych konfiguracjach, a także szeroki wybór końcówek. 
Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży bardziej zaawansowanych konstrukcji zaistniała potrzeba opracowania końcówek state-of-the-art. Razem osiągnięto wyniki nigdy wcześniej niedostępne w tak przystępnej cenie. Od początku zdawaliśmy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest rygorystyczne przestrzeganie reżimu produkcji oraz wyśrubowanej kontroli jakości. To dlatego wszystkie produkty Oyaide noszą napis „Made in Japan”, bo tylko kontrola każdego etapu produkcji – także na etapie samych materiałów – gwarantuje zachowanie najwyższej możliwej jakości dźwięku. 

Wszyscy w Oyaide Electric. Co., Ltd. wierzą, że tylko maksymalnie proste, wysokiej jakości produkty są w stanie we właściwy sposób oddać ducha Japonii. Wierzymy, że nasza tradycja ciężkiej pracy i innowacyjność są kluczem do sukcesu. Firma, odkąd powstała, zakumulowała ogromną wiedzę i umiejętności, dzięki którym jest w stanie zaproponować prawdziwie przełomowe produkty. Od momentu powstania było mnóstwo możliwości do wprowadzenia wielu technologii z najwyższej półki, nakierowanych na produkty związane z przesyłem sygnałów. 

Firma Oyaide Electric. Co., Ltd. zaczęła swoją historię w roku 1952 jako mały sklep audio w tokijskiej dzielnicy Akihabara, specjalizując się w sprzedaży kabli elektrycznych. Chociaż początkowo sprzedawano w nim przede wszystkim kable nawojowe elektromagnesów, wraz z rozwojem firmy zaczęła oferować także szeroką gamę kabli elektrycznych, w tym kable przemysłowe, kable zasilające, połączeniowe i koaksjalne. Przygoda z kablami audio rozpoczęła się około trzydziestu lat temu. Od tego czasu wiedza na temat roli kabli połączeniowych i ich wpływu na dźwięk zwiększyła się na tyle, że w konsekwencji wzrosła też ilość próśb o wyższej klasy produkty tego typu.
Założyciel firmy, pan Kazuji Oyaide spełniając wielokrotne prośby jego klientów ze sklepu, zaprojektował i wykonał pierwszą listwę połączeniową (rozgałęźnik), model OCB-1, powstałą z myślą wyłącznie o zastosowaniach audio. 

Następnym jego produktem był kabel głośnikowy OR-800, zbudowany z miedzi OFC typu Litz i strukturze „Star-Quad”, czyli z czterech wiązek rozmieszczonych na planie krzyża. 
Początkowo obydwa produkty sprzedawane były wyłącznie w sklepie w Akihabara. Mimo to szybko znalazły wielu zadowolonych użytkowników, głównie w Tokio i okolicach.
Firma, już jako spółka, rozpoczęła sprzedaż międzynarodową karierę w roku 2000, kiedy na jej czele stanął pan Satoru Murayama, który okazał się też znakomitym konstruktorem. Będąc jednocześnie biznesmenem, w krótkim czasie opracował plan biznesowy i nawiązał rozległą współpracę z wieloma ośrodkami naukowymi w Japonii, a także z podwykonawcami, wśród których każdy jest specjalistą w swojej, wąskiej, dziedzinie. 

W trakcie projektowania każdy produkt Oyaide jest skrupulatnie egzaminowany z różnych punktów widzenia, przy podstawowym założeniu, że wszystkie rozwiązania bazują na naukowych podstawach i mają stronę teoretyczną. Aby utrzymać najwyższą jakość, wszystkie elementy użyte do budowy kabli i akcesoriów pochodzą z Japonii i są dostępne wyłącznie tam. Fundamentalnym założeniem dla firmy jest: „Inżynierią w którą tchnięto ducha”. Oznacza to, że Oyaide gwarantuje najwyższy standard produktów – produktów wykonanych w technologiach state-of-the-art, dostarczających zapierający dech w piersiach dźwięk, a jednak przepojonych tradycyjną kulturą ręcznie wykonywanych przedmiotów. Klienci firmy wymagają wyłącznie najlepszych produktów i rolą firmy jest spełnić te oczekiwania.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO