Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

TOPPING DX7 PRO+

TOPPING DX7 PRO+
TOPPING DX7 PRO+
TOPPING DX7 PRO+
TOPPING DX7 PRO+
TOPPING DX7 PRO+
TOPPING DX7 PRO+
TOPPING DX7 PRO+
  • Stan: Dostępne
  • Model: DX7 PRO+
Wyświetleń: 3258
3.590,00zł
Netto: 2.918,70zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

TOPPING DX7 Pro+ - PRZETWORNIK CYFROWO/ANALOGOWY 

Zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy DAC ES9038Pro Bluetooth 5 aptX HD LDAC 32bit 768kHz DSD512
Topping DX7 Pro+ to przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz słuchawkowy (DAC/AMP). Jest bezpośrednią ewolucją swego poprzednika - DX7 Pro. Nowy model korzysta z ulepszonej architektury, z najnowszymi komponentami, co pozwala na poprawę ogólnej wydajności urządzenia. Jego konstrukcja również została unowocześniona, teraz prezentuje bardziej zaokrąglone krawędzie.

ES9038Pro DAC
DX7 Pro+ posiada przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre ES9038Pro, wykorzystujący 32-bitową architekturę HyperStream, oferując wysoką jakość dźwięku. Każdy kanał DX7 Pro+ jest połączony równolegle, każdy wykorzystuje cztery kanały układu DAC. Dzięki temu jest w stanie zaprezentować bogatą i niewiarygodnie precyzyjną reprodukcję dźwięku.

Nowy obwód konwersji I/V
Dla DX7 Pro+ firma Topping opracowała zupełnie nowy obwód konwersji I/U - zaprojektowany w celu uzyskania jeszcze lepszej jakości dźwięku. Pozwala na uzyskanie bardzo niskiego poziomu zniekształceń i szumów, zajmując jednocześnie mniej miejsca. Jest również przesuwany do granic możliwości, aby w pełni wykorzystać wydajność układu DAC.

Zintegrowany wzmacniacz NFCA
Wzmacniacz słuchawkowy NFCA w DX7 Pro+ został specjalnie zoptymalizowany dla tego modelu, oferując bardzo niski poziom zniekształceń i szumów. Ponadto zapewnia niezłą rezerwę mocy, która pozwala mu równie dobrze współpracować z wysokoczułymi IEM'ami lub słuchawkami o wysokiej impedancji. Urządzenie proponuje dwie opcje wzmocnienia.

Wyjścia słuchawkowe - zbalansowane i single-ended
Jeśli chodzi o wyjścia słuchawkowe, DX7 Pro+ oferuje trzy różne formaty, aby dostosować się do różnych potrzeb i sprzętu. Mamy dwa zbalansowane wyjścia z 4 pinami XLR i gniazdem 4.4 mm, oraz jedno wyjście single-ended z gniazdem 6.35 mm.

Różne tryby wyjściowe
Dwukrotne naciśnięcie przycisku głośności umożliwia wybór trybu wyjścia, z których każdy można dostosować do różnych wariantów użytkowania.

Możliwość wyboru wyjścia liniowego
DX7 Pro+ ma wyjścia liniowe w formacie zbalansowanym XLR i RCA single-ended. W ten sposób można wybrać użycie tylko wyjścia XLR w trybie „XLR Only” lub RCA w trybie „RCA Only”, ale także aktywować oba jednocześnie z opcją „XLR+RCA”.

Wejście HDMI I2S
Topping DX7 Pro+ integruje wejście I2S za pomocą złącza HDMI i umożliwia przesyłanie sygnału do przetwornika DAC ES9038Pro w najbardziej bezpośredni sposób. To wejście obsługuje strumienie PCM do 32bit 768kHz i natywne DSD do DSD512. Wejście I2S zapewnia ustawienia fazy, kanałów DSD oraz możliwość wyboru pinu dla wskaźnika DSD. Dzięki tym ustawieniom wejście DX7 Pro+ I2S jest kompatybilne z większością urządzeń korzystających z I2S przez HDMI.

Interfejs USB XMOS
Wejście USB w DX7 Pro+ jest osadzone na 8-rdzeniowym interfejsie XMOS XU208, kompatybilnym z Windows, Mac, Linux, iOS i Android, a także obsługującym strumienie audio o wysokiej rozdzielczości, do PCM 32bit 768kHz i DSD512.

Bluetooth
Dzięki chipowi Qualcomm QCC5125, DX7 Pro+ umożliwia nadawanie muzyki przez Bluetooth, jednocześnie ciesząc się doskonałą jakością dźwięku. Rzeczywiście, ten układ obsługuje protokoły wysokiej rozdzielczości aptX, aptX HD, aptX Adaptive i LDAC, umożliwiając osiągnięcie lub nawet przekroczenie jakości CD w trybie bezprzewodowym.

Symulacja lampy / tranzystora
Zapożyczając sygnaturę dźwiękową lampowych i tranzystorowych systemów audio, Topping stworzył system, który symuluje oba w jednym urządzeniu. Można więc cieszyć się trzema różnymi trybami odsłuchu: standardowym, lampowym i tranzystorowym.

Trigger 12V
Wejście i wyjście Trigger'a 12V w DX7 Pro+ umożliwia aktywną kontrolę (wyjście wyzwalacza) lub sterowanie pasywne (wejście wyzwalacza). Używając tylko kabla jack 3.5 mm (sprzedawany oddzielnie), DX7 Pro+ może być włączany i wyłączany automatycznie, w pełnej synchronizacji z innymi urządzeniami wyposażonymi w interfejs Trigger'a 12V.

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Marka Topping istnieje na rynku od 2008 roku. Producent ma w swojej ofercie przenośne wzmacniacze słuchawkowe, a także wzmacniacze i przetworniki DAC do klasycznego zestawu stereo. Produkty Topping zdobyły dużą popularność wśród klientów dzięki bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny. Już podstawowe modele przetworników DAC oferują użytkownikom dekodowanie „gęstych” plików PCM i DSD. Wyższe modele przetworników cyfrowo-analogowych to konstrukcje posiadające kolorowy wyświetlacz, zbalansowaną budowę, wyposażone w topowe kości DAC. Dzięki temu użytkownik może je zastosować nawet do droższych systemów, osiągając bardzo dobre rezultaty brzmieniowe.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO