Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

TOPPING D30 PRO

TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
PRODUKT DOSTĘPNY DO ODSŁUCHU
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
TOPPING D30 PRO
  • Stan: Dostępne
  • Model: D30PRO
Wyświetleń: 664
1.990,00zł
Netto: 1.617,89zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Topping D30 PRO Przetwornik cyfrowo-analogowy DAC USB

D30 PRO to najnowszy DAC firmy Topping,  w którym to stopień konwersji cyfrowo-analogowej oparty jest na nie mniej niż czterech układach CS43198. Układy te umożliwiają obsługę wysokich częstotliwości próbkowania do 32 bitów 384 kHz PCM i DSD256 i oferują świetną wydajność pod względem poziomu zniekształceń, THD + N i dynamiki. Co więcej, układy Cirrus Logic zapewniają w sumie 8 zbalansowanych kanałów, dzięki temu przetwornik DAC ma większą moc wyjściową jak również świetną, ogólną jakość dźwięku.

Interfejs USB jest wspierany przez 8-rdzeniowy układ XMOS XU208, dzięki temu urządzenie obsługuje pliki o wysokiej rozdzielczości do 32 bitów 384 kHz PCM i DSD256. Ponadto D30 Pro wykorzystuje niestandardowy sterownik Thesycon w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Dzięki pełnej gamie wejść: USB-B, optycznym Toslink, koncentrycznym i stereo RCA, D30 Pro dostosuje się do każdego systemu. Na tylnym panelu znajdują się zarówno niezbalansowane stereofoniczne wyjścia RCA, jak i zbalansowane XLR. Co więcej, urządzenie wykorzystuje PLC Altera do przetwarzania sygnału zegarowego i osiem niezależnych LDO, aby zapewnić czyste i stabilne zasilanie obwodu audio.

D30 Pro można bezpośrednio połączyć z komputerem, bez potrzeby instalowania sterowników. Wystarczy ustawić żądaną częstotliwość próbkowania i można cieszyć się ulubioną muzyką.

D30 Pro jest wyposażony również w funkcję przedwzmacniacza, dzięki temu głośność można regulować na przednim panelu, a także za pomocą dołaczonego do zestawu pilota.

Zawartość opakowania:

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Marka Topping istnieje na rynku od 2008 roku. Producent ma w swojej ofercie przenośne wzmacniacze słuchawkowe, a także wzmacniacze i przetworniki DAC do klasycznego zestawu stereo. Produkty Topping zdobyły dużą popularność wśród klientów dzięki bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny. Już podstawowe modele przetworników DAC oferują użytkownikom dekodowanie „gęstych” plików PCM i DSD. Wyższe modele przetworników cyfrowo-analogowych to konstrukcje posiadające kolorowy wyświetlacz, zbalansowaną budowę, wyposażone w topowe kości DAC. Dzięki temu użytkownik może je zastosować nawet do droższych systemów, osiągając bardzo dobre rezultaty brzmieniowe.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO