Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Moon 260D

Moon 260D
Moon 260D
Moon 260D
Moon 260D
Moon 260D
Moon 260D
Moon 260D
Moon 260D
Moon 260D
Moon 260D
Moon 260D
  • Stan: Dostępne
  • Model: Moon 260D
Wyświetleń: 4385
17.888,00zł
Netto: 14.543,09zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Moon 260D - Odtwarzacz CD 32-bit/192 kHz

          

Zapożyczając większość technologii z bardziej egzotycznego i droższego modelu 650 D z serii Evolution, zapewnia niesamowitą uniwersalność. Chcesz przesyłać muzykę z komputera? A co z czerpaniem radości z twoich ulubionych filmowych kanałów satelitarnych z jakością dźwięku charakterystyczną dla twojego systemu muzycznego?

 
 
Albo np. słuchanie ścieżki dźwiękowej filmów Blu-ray z takim samym zapałem jak twojej kolekcji muzycznej. A ponadto, jeśli po prostu zamierzasz odtworzyć swoje ulubione płyty CD – 260 D robi to dzięki mocnej cyfrowej technologii, która wydobywa każdy najdrobniejszy muzycznych detal.
 
Doposażony w przetwornik C/A 260D jest urządzeniem, które zapewnia użytkownikowi doskonałą elastyczność, będącą rezultatem połączenia w jednym urządzeniu transportu i przetwornika. Dzięki swojemu 32-bitowemu układowi przetwarzania, możliwościom upsamplingu, ponadnormatywnemu zasilaniu, które jest cechą charakterystyczną MOON’a, a także dzięki wyrafinowanemu stopniowi analogowemu, brzmieniowe możliwości nie mają sobie równych w tej kategorii cenowej. Sekcja przetwornika C/A jest rozwiązaniem opcjonalnym, przez co możesz z łatwością wzbogacić swoje urządzenie później, bez konieczności kupowania tego modułu wtedy, kiedy go nie potrzebujesz.
 
Urządzenie wyposażone jest w rozwiązania, których można oczekiwać od konstrukcji MOON’a z serii Nēo. Należą do nich SimLink, port RS-232 i porty IR dla instalacji zgodnej z wymaganiami klienta.
 
 
 
Cechy konstrukcyjne:
 
  • Wysokiej klasy transport CD zamontoany na naszym zawieszeniu M-Quattro, czyli czterech żelowych elementach tłumiących wibracje, dzięki czemu uwolnione zostają elementy brzmienia, których nie słyszeliście nigdy wcześniej.
  • Dwa (2) wyjścia cyfrowe – S/PDIF oraz AES/EBU.
  • 32-bitowy, asynchroniczny przetwornik cyfrowo-analogowy.
  • 4 wejścia cyfrowe (S/PDIF x 2, TosLink x 1 oraz USB x 1) umożliwiają podłączenie dowolnego źródła cyfrowego.
  • Wejscie USB z izolacją galwaniczną.

 

 

 

Dane techniczne:

- Prawdziwy 32-bitowy asynchroniczny konwerter cyfrowo-analogowy

- 4 wejścia cyfrowe (S / PDIF x 2, TosLink x 1 i USB x 1) umożliwiające połączenie z praktycznie dowolnym źródłem cyfrowym.

- Wejście USB z izolacją galwaniczną

- Pasmo przenoszenia 2 Hz - 100 kHz + 0 / -3 dB

- THD przy 1kHz, 0dBFS (ważony A) 0,005%

- Zniekształcenie intermodulacyjne 0,005%

- Zakres dynamiczny 120 dB

- Stosunek sygnału do szumu 120dB @ pełne wyjście

- Separacja kanałów 116 dB

- Wewnętrzny Jitter 1 pikosekunda RMS

- Wyjście analogowe @ 0dBFS 2,0 woltów

- Analogowa impedancja wyjściowa 75Ω

- PCM Zakres głębi bitowej 16-24 bity

- Częstotliwości częstotliwości próbkowania PCM 44,1 - 192 kHz

- Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 42,9 x 8,6 x 33,3 cm

- Waga 7,5 kg

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Simaudio to kanadyjska firma, która od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio charakteryzującego się wysoką jakością wykonania. Główną ideą firmy jest wytwarzanie sprzętu audio, który odtwarza dźwięk z najwyższą wiernością. Jak przekonuje producent urządzenia Simaudio pozwalają usłyszeć każdy detal w utworze: koniuszek palca na strunie gitary czy wdechy artysty pomiędzy artykułowanymi dźwiękami. Takie wrażenia pozwalają poczuć swego rodzaju intymną więź z artystą.

Cały zespół Simaudio tworzą specjaliści, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale też pasja. Produkty Simaudio cechują się wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz starannością montażu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że urządzenia zapewnią mu radość ze słuchania ulubionej muzyki przez długie lata.

Firma dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie urządzenia wykonane są z ekologicznych części. Dzięki temu działalność firmy nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO