Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Mark Levinson No 519

Mark Levinson No 519
Mark Levinson No 519
Mark Levinson No 519
Mark Levinson No 519
Mark Levinson No 519
Mark Levinson No 519
Mark Levinson No 519
Mark Levinson No 519
Mark Levinson No 519
Mark Levinson No 519
Mark Levinson No 519
  • Stan: Dostępne
  • Model: No 519
Wyświetleń: 4076
119.900,00zł
Netto: 97.479,67zł
Oblicz ratę

Mark Levinson No 519 - Odtwarzacz sieciowy

 

Mark Levinson Nº 519 to najnowocześniejszy odtwarzacz dźwięku cyfrowego, który spełni wszystkie wymagania stawiane przez zaawansowanych melomanów. Umożliwia on przewodowy i bezprzewodowy streaming audio, dysponuje nowoczesnym, szczelinowym napędem płyt CD, a także możliwością podłączenia pamięci USB i dodatkowych źródeł cyfrowych. Ma on również wbudowany odbiornik Bluetooth® aptX® oraz moduł HARMAN Clari-Fi®, który umożliwia poprawę słyszalnej jakości nagrań cyfrowych o niższej rozdzielczości.

 

 

Wszystkie sygnały obrabia bezkompromisowy, autorski układ w topologii Pure Path, a całość umieszczono w firmowej aluminiowej obudowie typoszeregu 6000. Nº 519 wyposażony jest w duży, kolorowy wyświetlacz TFT, a sterowanie funkcjami odbywa się z dedykowanego pilota, aplikacji dla systemów iOS i Android lub z poziomu popularnych przeglądarek internetowych. Dzięki zastosowaniu złącza RS-232 i możliwości sterowania przez IP, Nº 519 można także zintegrować z systemem automatyki domowej.

 

Tak jak wszystkie urządzenia firmy Mark Levinson, odtwarzacz Nº 519 został zaprojektowany i wykonany w USA.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

NAPIĘCIE WYJŚCIOWE DAC PRZY PEŁNEJ SKALI (0DBFS)

3,7 V RMS

PASMO PRZENOSZENIA DAC

20 Hz do 20 kHz, +0 / ¬ 0,2 dB

DAC THD, PEŁNA SKALA (0DBFS)

<0,0001% przy 1kHz, <0,0003% przy 20kHz

SNR DAC (ODNOSZĄCY SIĘ DO WYJŚCIA 3.7V RMS / 0DBFS)

> 120dB (ważony A)

PRĘDKOŚCI PRÓBKOWANIA PCM / GŁĘBIA BITOWA

32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4 lub 192 kHz; do 32 bitów

DSD

Język natywny lub DoP (DSD over PCM), jedno- i podwójna prędkość (2,8 i 5,6 MHz)

EDYTOR

1GHz ARM Cortex A8 Sitara

PAMIĘĆ

4 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci flash

WEJŚCIA CYFROWE

1 zbalansowany (XLR); 2 współosiowe (RCA); 2 optyczne (Toslink); 1 USB-B asynchroniczny

ZŁĄCZA DO PAMIĘCI MASOWEJ

2 USB typ A

WYJŚCIA ANALOGOWE

1 zbalansowany (XLR); 1 para single-ended (RCA), 1 słuchawkowe (¼ ", 6,3 mm TS)

WYJŚCIA CYFROWE

1 zbalansowany (XLR); 1 single-ended (RCA), 1 optyczny (Toslink)

ZŁĄCZA KONTROLNE

Ethernet (RJ45), RS-232 (RJ12), wyzwalanie wejścia i wyjścia, wejście IR, USB-A, mini USB

SIEĆ

Ethernet, Wi-Fi 802.11b / g / n

NAPIĘCIE SIECIOWE

100VAC, 115VAC lub 230VAC, ustawienie fabryczne

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

Sieć, USB

KONTROLUJ APLIKACJE

iOS, Android, przeglądarka internetowa

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

BRZMIENIE, KTÓRE - MÓWI SAMO ZA SIEBIE

Doświadczeni audiofile potwierdzą, że nazwa Mark Levinson kojarzy się z brzmieniem najwyższej próby. Być może jest tak dlatego, że za każdym razem gdy rozpoczynamy pracę nad nowym urządzeniem, słowo „perfekcja” nie jest dla nas celem do którego dążymy, tylko punktem wyjścia? Nasi projektanci nie szczędzą środków, pozyskując do produkcji najlepsze materiały, a nowy produkt jest gotowy dopiero wtedy, gdy przekracza ich wszystkie założenia. Dlatego właśnie jesteśmy pod lupą konkurencji – bacznie nam się przyglądają, żeby później ustawić poprzeczkę jakości u siebie. Dość jednak słów – wystarczy posłuchać każdej nuty muzyki granej przez nasz sprzęt.

DZIEDZICTWO RZETELNOŚCI

Od 1972 roku ustanawiamy coraz to nowsze standardy słuchania muzyki, proponując ręcznie wykonane urządzenia stereo, które znoszą wszelkie ograniczenia jakości dźwięku. Od tamtego czasu trzymamy poprzeczkę bardzo wysoko, konsekwentnie wprowadzając najlepiej brzmiące, najtrwalsze, a zarazem najbardziej intuicyjne w użytku urządzenia audio na świecie. Co najmniej tak zaawansowane, jak metody i proces ich produkcji. Takie, żeby jakość każdego z nich była godna renomy nazwiska Marka Levinsona.

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO