Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Mark Levinson No 5206

Mark Levinson No 5206
Mark Levinson No 5206
Mark Levinson No 5206
Mark Levinson No 5206
Mark Levinson No 5206
Mark Levinson No 5206
Mark Levinson No 5206
Mark Levinson No 5206
Mark Levinson No 5206
 • Stan: Dostępne
 • Model: No 5206
Wyświetleń: 1585
50.900,00zł
Netto: 41.382,11zł
Oblicz ratę

Mark Levinson No 5206 - Przedwzmacniacz

 

Doświadcz wewnętrznych szczegółów i maksymalnej dynamiki muzyki z № 5206. Ten przedwzmacniacz klasy A, nagrodzony dwoma patentami za przełomowy projekt, służy jako centrum całego systemu audio. Dzięki doskonałemu zachowaniu zarówno cyfrowych, jak i analogowych sygnałów audio, № 5206 dostarcza najczystszy możliwy sygnał, pozwalając Ci usłyszeć pełny potencjał Twojej muzyki.

 

Dynamiczny dźwięk cyfrowy

Przekształć swoją kolekcję muzyki cyfrowej w wysokiej jakości doznania dźwiękowe, które rywalizują z występami na żywo. № 5206 zawiera wykonany na zamówienie przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) Precision Link II, który dokładnie odtwarza sygnały audio, minimalizuje szum i zapewnia wyjątkową jakość dźwięku cyfrowego.

 

 

Projekt obwodu Pure Path

Nasze autorskie podejście do projektowania obwodów zapewnia bezkompromisową czystość muzyczną i wciągające wrażenia słuchowe. Dzięki zastosowaniu dyskretnych komponentów, starannie dobranych ze względu na ich precyzyjną funkcję, № 5206 zapewnia niezrównaną jakość dźwięku w klasie A, która oddaje niuanse każdej nuty.

 

Wyjście słuchawkowe o wysokiej wydajności

Uwolnij moc, jaką mogą zapewnić Twoje słuchawki. Klasa przedwzmacniacza № 5206 - analogowy stopień liniowy ma tak duże możliwości prądowe, że może bezpośrednio zasilać słuchawki. Doświadcz niesamowicie szczegółowych wrażeń słuchowych - i całkowicie zatrać się w muzyce.

 

Najważniejsze cechy

 • Sygnał analogowy Pure Path klasy A z dwoma przyznanymi patentami
 • 32-bitowy / 384 kHz przetwornik cyfrowo-analogowy Precision Link II z obsługą 4x DSD
 • Niezależne przekaźniki wejściowe
 • Filtr górnoprzepustowy klasy A do subwoofera
 • Wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy z hybrydową topografią
 • Możliwość wyboru ustawień obciążenia pojemnościowego i rezystancyjnego
 • Korekcja RIAA
 • Certyfikat MQA Full Decode
 • Dedykowany transformator toroidalny 80VA
 • Rozległe ekranowanie wewnętrzne
 • Dwa oddzielne stopnie regulacji napięcia
 • Zaprojektowany i wykonany ręcznie w USA

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

BRZMIENIE, KTÓRE - MÓWI SAMO ZA SIEBIE

Doświadczeni audiofile potwierdzą, że nazwa Mark Levinson kojarzy się z brzmieniem najwyższej próby. Być może jest tak dlatego, że za każdym razem gdy rozpoczynamy pracę nad nowym urządzeniem, słowo „perfekcja” nie jest dla nas celem do którego dążymy, tylko punktem wyjścia? Nasi projektanci nie szczędzą środków, pozyskując do produkcji najlepsze materiały, a nowy produkt jest gotowy dopiero wtedy, gdy przekracza ich wszystkie założenia. Dlatego właśnie jesteśmy pod lupą konkurencji – bacznie nam się przyglądają, żeby później ustawić poprzeczkę jakości u siebie. Dość jednak słów – wystarczy posłuchać każdej nuty muzyki granej przez nasz sprzęt.

DZIEDZICTWO RZETELNOŚCI

Od 1972 roku ustanawiamy coraz to nowsze standardy słuchania muzyki, proponując ręcznie wykonane urządzenia stereo, które znoszą wszelkie ograniczenia jakości dźwięku. Od tamtego czasu trzymamy poprzeczkę bardzo wysoko, konsekwentnie wprowadzając najlepiej brzmiące, najtrwalsze, a zarazem najbardziej intuicyjne w użytku urządzenia audio na świecie. Co najmniej tak zaawansowane, jak metody i proces ich produkcji. Takie, żeby jakość każdego z nich była godna renomy nazwiska Marka Levinsona.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO