Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Mark Levinson No 5302

Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
Mark Levinson No 5302
50.900,00zł
Netto: 41.382,11zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: No 5302
Wyświetleń: 1754
Oblicz ratę

Mark Levinson No 5302 - Końcówka mocy

 

Doświadcz żywego, dynamicznego dźwięku przy każdym poziomie głośności dzięki № 5302. Elastyczny, elegancki i potężny, ten wysokiej jakości wzmacniacz zapewnia nieskazitelny dźwięk - i dużą moc - do napędzania wysokiej klasy głośników. Dziel się pełnym potencjałem swojej muzyki, ponieważ każdy skomplikowany szczegół nabiera kształtu wokół Ciebie.

 

Bezbłędne wzmocnienie

Otocz się bogatymi falami dźwięku, które wypełniają całe pomieszczenie. № 5302 zawiera solidny zasilacz, który zapewnia odpowiednią ilość mocy we właściwym momencie - dzięki czemu możesz doświadczyć wybuchowej dynamiki i subtelnych szczegółów bez zniekształceń.

 

 

Elastyczna wydajność

Dwu-monofoniczny wzmacniacz bridgebale № 5302 może bez problemu zasilać dwa głośniki lub być skonfigurowany do zasilania tylko jednego. Daje to możliwość dodania drugiego wzmacniacza o podwójnej mocy, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad swoim high-endowym systemem audio i wrażeniami słuchowymi.

 

Kultowy design

Dzięki odważnej geometrii i luksusowym wykończeniom № 5302 jest równie elegancki, jak mocny. Solidne aluminiowe panele płynnie przechodzą w elegancki szklany wyświetlacz. Duży przycisk trybu czuwania otoczony jest subtelną lampką pierścieniową, która wskazuje stan zasilania. Te piękne szczegóły łączą się razem, tworząc wspaniały, wysokiej jakości wzmacniacz, który uzupełnia Twój system audio.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Kanały klasy AB: 2 x 135 W / kanał przy 8 Ω
  • 2 x 270 W przy 4 Ω
  • Łatwo mostkowalne dla Mono 550 W przy 4 Ω\\
  • Dual-Mono
  • Zewnętrzne radiatory klasy kosmetycznej
  • IP, RS-232, sterowanie
  • Wejście / wyjście wyzwalacza 12V
  • Wyprodukowano w USA

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

BRZMIENIE, KTÓRE - MÓWI SAMO ZA SIEBIE

Doświadczeni audiofile potwierdzą, że nazwa Mark Levinson kojarzy się z brzmieniem najwyższej próby. Być może jest tak dlatego, że za każdym razem gdy rozpoczynamy pracę nad nowym urządzeniem, słowo „perfekcja” nie jest dla nas celem do którego dążymy, tylko punktem wyjścia? Nasi projektanci nie szczędzą środków, pozyskując do produkcji najlepsze materiały, a nowy produkt jest gotowy dopiero wtedy, gdy przekracza ich wszystkie założenia. Dlatego właśnie jesteśmy pod lupą konkurencji – bacznie nam się przyglądają, żeby później ustawić poprzeczkę jakości u siebie. Dość jednak słów – wystarczy posłuchać każdej nuty muzyki granej przez nasz sprzęt.

DZIEDZICTWO RZETELNOŚCI

Od 1972 roku ustanawiamy coraz to nowsze standardy słuchania muzyki, proponując ręcznie wykonane urządzenia stereo, które znoszą wszelkie ograniczenia jakości dźwięku. Od tamtego czasu trzymamy poprzeczkę bardzo wysoko, konsekwentnie wprowadzając najlepiej brzmiące, najtrwalsze, a zarazem najbardziej intuicyjne w użytku urządzenia audio na świecie. Co najmniej tak zaawansowane, jak metody i proces ich produkcji. Takie, żeby jakość każdego z nich była godna renomy nazwiska Marka Levinsona.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO