Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Mark Levinson No 526

Mark Levinson No 526
Mark Levinson No 526
Mark Levinson No 526
Mark Levinson No 526
Mark Levinson No 526
Mark Levinson No 526
Mark Levinson No 526
Mark Levinson No 526
Mark Levinson No 526
Mark Levinson No 526
Mark Levinson No 526
  • Stan: Dostępne
  • Model: No 526
Wyświetleń: 2210
119.900,00zł
Netto: 97.479,67zł
Oblicz ratę

Mark Levinson No 526 - Przedwzmacniacz + DAC

 

Przedwzmacniacz Nº 526 to propozycja nie do odrzucenia dla współczesnego melomana. Sygnał z dwunastu wejść analogowych, phono i cyfrowych biegnie przez opracowany przez firmę Mark Levinson układ Pure Path. Jest to zbudowany z elementów dyskretnych, w pełni zbalansowany tor dual mono z bezpośrednim sprzężeniem, który zapewnia oszałamiającą czystość dźwięku. Dzięki precyzyjnemu regulatorowi głośności w postaci procesora wykorzystującego zbalansowany, dyskretny układ drabinki rezystorów typu R-2R, zaawansowanemu 32-bitowemu przetwornikowi Precision Link DAC, przedwzmacniaczowi gramofonowemu w czystej klasie A oraz układowi poprawy jakości nagrań HARMAN Clari-Fi®, Nº 526 oferuje bezkompromisowe brzmienie, niezależnie od podłączonego źródła muzyki.

 

 

Przedwzmacniacz Nº 526 dysponuje wykonaną z aluminium obudową typoszeregu 6000 – tak jak pozostałe urządzenia Mark Levinson. Został on zaprojektowany i wyprodukowany w USA.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

OPIS

Przedwzmacniacz dual mono z DAC-iem

WEJŚCIA ANALOGOWE

2 pary symetrycznych (XLR)

3 pary liniowych (RCA)

1 para phono z uziemieniem (RCA)

WEJŚCIA CYFROWE

1 AES/EBU (XLR)

2 koaksjalne S/PDIF (RCA)

2 optyczne (Toslink)

1 asynchroniczne USB-B

WYJŚCIA ANALOGOWE

1 para symetrycznych (XLR)

1 para liniowych (RCA)

1 słuchawkowe (6.3 mm TS)

WYMIARY (W X S X G)

10.2 x 43.9 x 45.7 cm

WAGA

27 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

BRZMIENIE, KTÓRE - MÓWI SAMO ZA SIEBIE

Doświadczeni audiofile potwierdzą, że nazwa Mark Levinson kojarzy się z brzmieniem najwyższej próby. Być może jest tak dlatego, że za każdym razem gdy rozpoczynamy pracę nad nowym urządzeniem, słowo „perfekcja” nie jest dla nas celem do którego dążymy, tylko punktem wyjścia? Nasi projektanci nie szczędzą środków, pozyskując do produkcji najlepsze materiały, a nowy produkt jest gotowy dopiero wtedy, gdy przekracza ich wszystkie założenia. Dlatego właśnie jesteśmy pod lupą konkurencji – bacznie nam się przyglądają, żeby później ustawić poprzeczkę jakości u siebie. Dość jednak słów – wystarczy posłuchać każdej nuty muzyki granej przez nasz sprzęt.

DZIEDZICTWO RZETELNOŚCI

Od 1972 roku ustanawiamy coraz to nowsze standardy słuchania muzyki, proponując ręcznie wykonane urządzenia stereo, które znoszą wszelkie ograniczenia jakości dźwięku. Od tamtego czasu trzymamy poprzeczkę bardzo wysoko, konsekwentnie wprowadzając najlepiej brzmiące, najtrwalsze, a zarazem najbardziej intuicyjne w użytku urządzenia audio na świecie. Co najmniej tak zaawansowane, jak metody i proces ich produkcji. Takie, żeby jakość każdego z nich była godna renomy nazwiska Marka Levinsona.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO