Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Mark Levinson No 536

Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
Mark Levinson No 536
93.900,00zł
Netto: 76.341,46zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: No 536
Wyświetleń: 2779
Oblicz ratę

Mark Levinson No 536 - Końcówka mocy MONO

 

Pościg za wzmocnieniem doskonałym to jeden z podstawowych tematów high-endowego świata audio. Współczesne rozwiązania są odzwierciedleniem nowatorskich pomysłów, a spojrzenie wstecz zapewnia niezbędną inspirację na przyszłość. Właśnie dzięki takiemu podejściu powstał Mark Levinson® 536: to nawiązujące do tradycji monobloki o klasycznej topologii, a jednak wypełnione po brzegi nowoczesnymi rozwiązaniami. Dysponują one układem różnicowym, zbudowanym w całości z elementów dyskretnych.

 

 

Para tych monobloków wysteruje z łatwością nawet najbardziej wymagające zestawy głośnikowe dostępne w świecie audio, zapewniając absolutną naturalność, muzykalność i otwartość dźwięku. Ścieżka z bezpośrednim sprzężeniem sygnałowym oraz układem płytkiego sprzężenia zwrotnego o dużej liniowości, a także stopnie: napięciowy i sterujący w czystej klasie A, w połączeniu z możliwością integracji przez Ethernet, RS-232 lub USB w celu monitorowania pracy urządzenia i sterowania po sieci, czynią z monobloków No. 536 bezkompromisowy model na miarę XXI wieku.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

OPIS

Monofoniczny wzmacniacz mocy

MOC WYJŚCIOWA (OBCIĄŻENIE 4 OHM)

-

MOC WYJŚCIOWA (OBCIĄŻENIE 8 OHM)

400 W (20 Hz – 20 kHz, <0.3 % THD,

2.83 V RMS)

WEJŚCIA

1 symetryczne (XLR)

1 liniowe (RCA)

WYJŚCIA

Podwójne zaciski „Hurricane”

WYMIARY

19.7 x 45.1 x 50.8 cm

WAGA

45.4 kg (szt.)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

BRZMIENIE, KTÓRE - MÓWI SAMO ZA SIEBIE

Doświadczeni audiofile potwierdzą, że nazwa Mark Levinson kojarzy się z brzmieniem najwyższej próby. Być może jest tak dlatego, że za każdym razem gdy rozpoczynamy pracę nad nowym urządzeniem, słowo „perfekcja” nie jest dla nas celem do którego dążymy, tylko punktem wyjścia? Nasi projektanci nie szczędzą środków, pozyskując do produkcji najlepsze materiały, a nowy produkt jest gotowy dopiero wtedy, gdy przekracza ich wszystkie założenia. Dlatego właśnie jesteśmy pod lupą konkurencji – bacznie nam się przyglądają, żeby później ustawić poprzeczkę jakości u siebie. Dość jednak słów – wystarczy posłuchać każdej nuty muzyki granej przez nasz sprzęt.

DZIEDZICTWO RZETELNOŚCI

Od 1972 roku ustanawiamy coraz to nowsze standardy słuchania muzyki, proponując ręcznie wykonane urządzenia stereo, które znoszą wszelkie ograniczenia jakości dźwięku. Od tamtego czasu trzymamy poprzeczkę bardzo wysoko, konsekwentnie wprowadzając najlepiej brzmiące, najtrwalsze, a zarazem najbardziej intuicyjne w użytku urządzenia audio na świecie. Co najmniej tak zaawansowane, jak metody i proces ich produkcji. Takie, żeby jakość każdego z nich była godna renomy nazwiska Marka Levinsona.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO