Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Moon 650D

Moon 650D
Moon 650D
Moon 650D
Moon 650D
Moon 650D
Moon 650D
Moon 650D
Moon 650D
Moon 650D
Moon 650D
Moon 650D
51.888,00zł
Netto: 42.185,37zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Moon 650D
Wyświetleń: 2871

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Moon 650D - Referencyjny zbalansowany DAC/Transport CD           MOON 650D to urządzenie łączące transport CD i przetwornik cyfrowo-analogowy, które podąża śladami wytyczonymi przez ceniony model MOON 750D. Wykorzystując to, co powszechnie jest określane mianem technologii trickle-down, Simaudio stworzył produkt, który charakteryzuje się niemal taką samą wydajnością jak 750D, ale w dużo przystępniejszej cenie.Dzięki w pełni zbalansowanemu różnicowemu projektowi dual-mono, wykorzystującemu zaprojektowany przez inżynierów Simaudio obwód M-AJiC32 (system eliminujący asynchroniczny jitter), model 650D zapewnia prawdziwe, 32-bitowe w pełni asynchroniczne odtwarzanie cyfrowego dźwięku. Konstrukcja została zbudowana w oparciu o układ ESS SABRE32 Ultra DAC pracujący w 32-bitowej technologii Hyperstream, a do procesu konwersji wykorzystuje niespotykane 8 przetworników C/A na kanał. Końcowym efektem jest produkt, który przełamuje wszelkie bariery i w niewiarygodny sposób przybliża słuchacza do prezentowanej muzyki, bez względu na to, w jaki sposób cyfrowy materiał jest przechowywany - czy to na płycie CD, w komputerze, na serwerze muzycznym, itd.

Na tylnej ściance znajduje się komplet cyfrowych wejść (4) i wyjść (2), które pozwalają spełnić wymagania połączeniowe najnowszych technologii. Na przednim panelu znalazła się szuflada do ładowania płyty i skrywająca opatentowany i zaprojektowany przez Simaudio mechanizm napędu. Dodatkowym udogodnieniem jest opcjonalne zewnętrzne zasilanie, które pomoże wyzwolić jeszcze większą wydajność modelu MOON 650D.


Czołowa technologia, która tworzy realistyczną, niemal żywą muzykę

W modelu 650D znalazły się wszystkie najważniejsze rozwiązania, których można spodziewać się po produktach cyfrowych serii MOON Evolution. Rewolucyjne pływające zawieszenie M-Quattro, SimLink, i2DCf, a także porty RS-232 oraz IR – to tylko niektóre z nich. Całość obrazu dopełnia mnóstwo opcji, na które może zdecydować się właściciel urządzenia.


Cechy konstrukcyjne:

  • Wysokiej klasy transport CD montowany na M-Quattro, żelowych damperach minimalizujących wibracje.
  • Osobne zasilacze dla sekcji cyfrowej i analogowej, każdy z transformatorem toroidalnym.
  • Stablilizacja napięcia bazująca na i2 DCf (Independent Inductive DC Filtering); 1 dławik dla każdego układu scalonego w ścieżce audio – w sumie 18.
  • Cztery (4) wejścia cyfrowe (AES/EBU, S/PDIF, TosLink oraz USB) pozwalające ne podłączenie dowolnego źródła cyfrowego.
  • Dwa wyjścia cyfrowe (2) – AES/EBU oraz S/PDIF.
  • Kompatybilny z zewnętrznym zasilaczem 820S.Dane techniczne:

- Pasmo przenoszenia (pełny zakres) 2 Hz - 100 kHz + 0 / -3 dB

- THD przy 1kHz, 0dBFS (ważony A) 0,0001%

- Zniekształcenie intermodulacyjne 0,0001%

- Zakres dynamiczny 120 dB

- Stosunek sygnału do szumu 120dB @ pełne wyjście

- Separacja kanałów 116 dB

- Wewnętrzny Jitter 1 pikosekunda RMS

- Wyjście analogowe @ 0dBFS 2,0 woltów

- Analogowa impedancja wyjściowa 100Ω

- Zakres głębi bitowej 16-24 bity

- Częstotliwości próbkowania 44,1 - 192 kHz

- Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 47,6 x 10,2 x 42,7 cm

- Waga 16 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Simaudio to kanadyjska firma, która od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio charakteryzującego się wysoką jakością wykonania. Główną ideą firmy jest wytwarzanie sprzętu audio, który odtwarza dźwięk z najwyższą wiernością. Jak przekonuje producent urządzenia Simaudio pozwalają usłyszeć każdy detal w utworze: koniuszek palca na strunie gitary czy wdechy artysty pomiędzy artykułowanymi dźwiękami. Takie wrażenia pozwalają poczuć swego rodzaju intymną więź z artystą.

Cały zespół Simaudio tworzą specjaliści, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale też pasja. Produkty Simaudio cechują się wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz starannością montażu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że urządzenia zapewnią mu radość ze słuchania ulubionej muzyki przez długie lata.

Firma dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie urządzenia wykonane są z ekologicznych części. Dzięki temu działalność firmy nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO