Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Moon 810LP

Moon 810LP
Moon 810LP
Moon 810LP
Moon 810LP
Moon 810LP
Moon 810LP
Moon 810LP
Moon 810LP
Moon 810LP
Moon 810LP
Moon 810LP
72.888,00zł
Netto: 59.258,54zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Moon 810LP
Wyświetleń: 2662

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Moon 810LP - Referencyjny zbalansowany przedwzmacniacz gramofonowy MC/MM "Z biegiem czasu scena dźwiękowa stała się jeszcze głębsza i niewiarygodnie szeroka, z niezaprzeczalną umiejętnością wyraźnego umiejscowienia i wytyczenia poszczególnych muzyków w pełni rozwiniętej akustyce." - Graham Abbott, SoundStage! Ultra


"Pod względem czarnego tła, reakcji przejściowej od góry do dołu, definicji obrazu, dynamicznych kontrastów na obu końcach skali i rytmu, MOON 810LP był wart swojej ceny. Był to model organizacji rytmicznej i przestrzennej". - Michael Fremer, StereophileCechy konstrukcyjne:

  • Zasilacz zbudowany z wykorzystaniem dwóch stabilizatorów napięcia DCf (Independent Inductive DC Filtering); 1 dławik na każdy układ scalony w ścieżce sygnału – w sumie 24 stopnie.
  • Układ audio odseparowany za pomocą 5-punktowego, żelowego układu odsprzęgającego, bazującego na naszej technologii M-Octave, opracowanej dla naszego referencyjnego przedwzmacniacza  850P.
  • Kompatybilny z zewnętrznym zasilaczem 820S.
  • Wykonywane na zamówienie podzespoły, w tym metalizowane oporniki o tolerancji 1%.
  • Czterowarstwowa płytka drukowana z osobnymi biegami masy i zasilania, wykorzystująca ścieżki z czystej miedzi.Dane techniczne:

- Wejścia (XLR / RCA) 1 para / 1 para

- Współczynnik S / N (pełna skala przy wzmocnieniu 40dB) 115dBr

- Współczynnik S / N (pełne wzmocnienie 70dB) 95dBr

- Efekt Krzywa IEC -7dB przy 10Hz

- Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz ± 0,1 dB

- Przesłuch przy 1 kHz -106dB

- Impedancja wyjściowa 50Ω

- THD (20Hz - 20kHz) 0,0008%

- Zniekształcenie intermodulacyjne 0,001%

- Przeciążenie wejścia przy wzmocnieniu 40dB (XLR / RCA) 200 V RMS / 100 V RMS

- Przeciążenie wejścia przy wzmocnieniu 70dB (XLR / RCA) 5 mV RMS / 2,5 mV RMS

- Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 47,6 x 10,2 x 42,7 cm

- Waga 18 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Simaudio to kanadyjska firma, która od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio charakteryzującego się wysoką jakością wykonania. Główną ideą firmy jest wytwarzanie sprzętu audio, który odtwarza dźwięk z najwyższą wiernością. Jak przekonuje producent urządzenia Simaudio pozwalają usłyszeć każdy detal w utworze: koniuszek palca na strunie gitary czy wdechy artysty pomiędzy artykułowanymi dźwiękami. Takie wrażenia pozwalają poczuć swego rodzaju intymną więź z artystą.

Cały zespół Simaudio tworzą specjaliści, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale też pasja. Produkty Simaudio cechują się wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz starannością montażu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że urządzenia zapewnią mu radość ze słuchania ulubionej muzyki przez długie lata.

Firma dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie urządzenia wykonane są z ekologicznych części. Dzięki temu działalność firmy nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO