Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Topping E70 Velvet

Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
Topping E70 Velvet
  • Stan: Dostępne
  • Model: E70 Velvet
Wyświetleń: 1517
2.390,00zł
Netto: 1.943,09zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

TOPPING E70 VELVET - Przetwornik cyfrowo-analogowy 

Topping E70 Velvet Przetwornik cyfrowo-analogowy DAC, AKM AK4499EX, przedwzmacniacz stereo, Bluetooth 5.1 aptX HD, DSD512

Topping E70 Velvet to odświeżona wersja doskonałego przetwornika cyfrowo-analogowego z serii 70 wyposażona w nowy, wysokiej klasy układ konwersji cyfrowo-analogowej AK4499EX firmy AKM.
Łącząc staranny projekt i wysokiej klasy komponenty, nowa wersja opiera się na doskonałej podstawie technicznej swojego starszego brata i oprócz wyjątkowej jakości dźwięku oferuje również praktyczne udogodnienia, takie jak Bluetooth 5.1, wyzwalacz 12V, regulowany poziom wyjściowy dla dostarczenia sygnału do końcówki mocy oraz pilot zdalnego sterowania.

topping e70 velvet

Przetwornik cyfrowo-analogowy AKM AK4499EX
Topping E70 Velvet zawiera zupełnie nowy układ DAC firmy AKM AK4499EX - nowy okręt flagowy producenta. Ten konwerter czerpie z architektury przełączanych rezystorów z zastrzeżoną technologią VelvetSound, aby zapewnić najbardziej żywe i realistyczne odtwarzanie dźwięku.

Najnowocześniejszy obwód konwersji I/V
Układ konwersji I/V został tak zaprojektowany, by zapewnić niskie zniekształcenia i niski poziom szumów, jednocześnie zajmując mniej miejsca. 

Bluetooth 5.1
E70 Velvet wyposażono w chip Qualcomm QCC5125 Bluetooth 5.1, co umożliwia zdalne przesyłanie strumieniowe muzyki bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Obsługa kodeków transmisji wysokiej rozdzielczości aptX, aptX HD, aptX Adaptive i LDAC, gwarantuje wysoką jakość odtwarzania przez Bluetooth, a znacznie mocniejszy przetwornik cyfrowo-analogowy AK4499EX, zapewnia ich jak najwierniejszą reprodukcję.

Topping E70 Velvet (E-70)

Interfejs USB XMOS XU316
Wejście USB Topping E70 Velvet jest powiązane z najnowszą generacją interfejsu XMOS XU316 z niestandardowym sterownikiem Thesycon. Ten potężny interfejs obsługuje strumienie audio o wysokiej rozdzielczości, do PCM 32bit 768kHz i DSD512, co zapewnia bardzo wysoką jakość odsłuchu.

Trigger 12V
Wyzwalacz 12V ze sterowaniem aktywnym (wyjście wyzwalacza) i pasywnym (wejście wyzwalacza) sprawia, że za pomocą prostego przewodu jack 3.5 mm Topping E70 Velvet można włączać i wyłączać w synchronizacji z innym sprzętem.

Wyjścia zbalansowane XLR i liniowe RCA
Topping E70 Velvet posiada zbalansowane wyjście XLR i single-ended RCA. Urządzenie umożliwia wybór wejścia oraz aktywację tylko jednego lub obu jednocześnie. Ponadto Topping oferuje inteligentną funkcję, która pozwala dostosować poziom wyjść w zależności od zastosowania i pożądanej integracji. W ten sposób poziom wyjścia XLR można zmienić z 4V na 5V, a wyjścia RCA z 2V na 2.5V.

Dodatkowo w zestawie:
1x pilot zdalnego sterowania
1x kabel USB
1x kabel zasilający
1x antena Bluetooth

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Marka Topping istnieje na rynku od 2008 roku. Producent ma w swojej ofercie przenośne wzmacniacze słuchawkowe, a także wzmacniacze i przetworniki DAC do klasycznego zestawu stereo. Produkty Topping zdobyły dużą popularność wśród klientów dzięki bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny. Już podstawowe modele przetworników DAC oferują użytkownikom dekodowanie „gęstych” plików PCM i DSD. Wyższe modele przetworników cyfrowo-analogowych to konstrukcje posiadające kolorowy wyświetlacz, zbalansowaną budowę, wyposażone w topowe kości DAC. Dzięki temu użytkownik może je zastosować nawet do droższych systemów, osiągając bardzo dobre rezultaty brzmieniowe.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO