Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Taga Harmony TCW-780

Taga Harmony TCW-780
Taga Harmony TCW-780
Taga Harmony TCW-780
CENA ZA SZTUKĘ
Taga Harmony TCW-780
Taga Harmony TCW-780
Taga Harmony TCW-780
Taga Harmony TCW-780
  • Stan: Dostępne
  • Model: TCW-780
Wyświetleń: 2509
375,00zł
Netto: 304,88zł
Oblicz ratę

Taga Harmony TCW-780  - Głośnik instalacyjny ściennyGłośniki serii TAGA Harmony TCW zapewniają doskonałą jakość dźwięku w zaskakująco korzystnej cenie.Wykorzystują bardzo sztywne, wzmocnione odlewane polimerowe obudowy, minimalizujące zniekształcenia, wibracje i rezonanse, oraz specjalne uchwyty montażowe ułatwiające instalację. Głośniki zostały zaprojektowane do użytku zarówno w stereofonicznych systemach muzycznych jak i kina domowego. Do zastosowań domowych jak i komercyjnych. 


TCW-780 wykorzystuje przedni panel o strukturze plastra miodu, aby zwiększyć sztywność obudowy głośnika i zapewnić lepszą dyspersję dźwięku. Panel przedni został pokryty gumową powłoką dla bardziej luksusowego wyglądu oraz lepszej jakości brzmienia.


Ramka o niskim profilu i magnetycznie mocowana maskownica, pozwalającą głośnikowi „zniknąć” w niemal każdym pomieszczeniu.  

 

Współczesne wymagania dotyczące głośników ściennych i sufitowych to nie tylko wspaniały dźwięk, ale również możliwości maskowania głośnika w danym pomieszczeniu.  


TCW-780 spełnia oba te założenia! 


Dźwięk jest czysty, naturalny, dynamiczny, oferując szeroką dyspersję w pomieszczeniu odsłuchowym oraz dzięki cienkiej ramce zamontowany głośnik trudno dostrzec w ścianie lub suficie. 


 Łatwa instalacja dzięki specjalnej konstrukcji:

  • Płaskie obudowy, pozwalające na instalację w płytkich otworach
  • TIMPC – polimerowa formowana wtryskowo obudowa o strukturze plastra miodu zapewnia wysoką sztywność, oraz minimalizuje zniekształcenia, wibracje i rezonanse. Dodatkowe pokrycie gumą w wybranych modelach zwiększa sztywność obudowy i ulepsza dźwięk
  • TEI – uchwyty montażowe ułatwiające instalację; Zaciski ABS w jaskrawym niebieskim kolorze ułatwiają instalację w ciemnych miejscach
  • TSLB – maskownice o niskim profilu, montowane magnetycznie i umożliwiające malowanie
  • +/- 3dB przełącznik wysokich tonów pozwala skompensować pozycję głośnika i anomalie w pomieszczeniu
  • TEC – łatwe połączenie: wszystkie głośniki wyposażyliśmy w wysokiej klasy terminale bananowe typu push-in akceptujące kable głośnikowe do 10AWG i większość popularnych wtyków („banany” lub pin). Nasze terminale sprawią, że podłączenie systemu będzie prostym zadaniem
  • wysoka impedancja 8 ohm


DANE TECHNICZNE:


Typ / Konstrukcja 2-drożna 

Moc 130W (maksymalnie)

Pasmo przenoszenia 40Hz - 20kHz

Impedancja 8ohm

Przetwornik wysokotonowy 25 mm (1”) kopułka TPTTD,

obrotowe mocowanie

+/-3dB przełącznik Treble

Przetwornik średnio-niskotonowy 165 mm (6.5”) kopułka Kevlar®

Funkcje / wyposażenie TSLB magnetycznie mocowana maskownica 

TEI uchwyt montażowy

TIMPC obudowa

TEC terminale

Wymiary (W x S x G lub Śr. X G) 30 x 20.5 x 8.7 cm

Wymiary otworu montażowego (W x S lub Śr.) 28 x 18.5 cm

Minimalna głębokość otworu montażowego 9 cm

Waga 1.7 kg / szt.

Dostępne wersje i kolory:

Biały z możliwością malowania

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się w wczesnych latach 90tych.

Miłośnicy muzyki i specjaliści w high-end audio P. Kokociński i K. Richard doszli do wniosku, że większość produktów marek, które wychwalały swo­­ją naj­wy­ż­szą ja­­kość brzmienia oferując wygórowane ceny, tak naprawdę nie brzmia­­ło do­­brze. To skłoniło ich do założenia TAGA Harmony.

Na początku firma działa w zakresie usług inżynierii dźwiękowej i ulepszania urządzeń audio.
Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszego prototypu zespołu głośnikowego, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi ,kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

NASZA MISJA

Głównymi kryteriami, którymi kierujemy się przy tworzeniu produktów w najwyższej jakości są:

- Dokładna i perfekcyjna lokalizacja instrumentów i wokali
- Przestrzenna scena dźwiękowa
- Niskie zniekształcenia
- Płaska charakterystyka pasma
- Bardzo szerokie pole rozpraszania
- Mocny i głęboki bas
- Niesamowita dynamika
- Świetne zrównoważenie całości dźwięku

Misja ta przyświeca nam od samego początku aż do dzisiaj.

Dzięki temu nasze zespoły głośnikowe i elektronika szczycą się najlepszą jakością brzmienia w muzyce i kinie domowym. Idealne pole rozpraszania dźwięku o świetnej głębi, niski bas i oszałamiająca dynamika oraz dźwiękowa dokładność, precyzyjna lokalizacja poszczególnych tonów z ultra-niskimi zniekształceniami – to właśnie nasze produkty.

NASZA PASJA

Pasja, miłość do muzyki i europejskie „know-how” stoi za wszystkimi naszymi produktami!

Zaawansowane materiały, najnowsza technologia i innowacyjne projektowanie przez zespół profesjonalnych inżynierów ustanawia TAGA Harmony jako jednego z liderów w branży.

Poświęcamy setki godzin na rozwój każdego pojedynczego produktu. W czasie wielokrotnie powtarzanych testów i badań pomiarowych przeprowadzanych przez dział Badań i Rozwoju TAGA Harmony, najdrobniejsze potencjalne słabości końcowego produktu są zestrajane i korygowane do perfekcji.
Sprawia to, że nasza oferta cha­­ra­k­te­­ry­­zu­­je się nie­­do­ścignio­­nym sto­­su­n­kiem ja­­ko­­­ści brzmie­­nia do wa­r­to­­­ści!

NASZ AMBASADOR

28 lutego 2017r. ceniony dziennikarz i publicysta muzyczny, DJ oraz producent i reżyser wydarzeń artystycznych HIREK WRONA został Ambasadorem marki TAGA Harmony.

Nowy patron marki skomentował wydarzenie:
To jest polska firma, to jest polska myśl. Naprawdę potrafimy robić fantastyczne rzeczy. Cieszmy się z tego, że potrafimy tworzyć świetne kolumny i znakomite wzmacniacze.
Zobacz wywiad z Ambasadorem marki: TUTAJ
Przeczytaj o marce [HFC, 03/2018]: TUTAJ

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO