Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

dCS Lina Network DAC 2.0

dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
dCS Lina Network DAC 2.0
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
 • Stan: Dostępne
 • Model: Lina Network DAC 2.0
Wyświetleń: 82
67.300,00zł
Netto: 54.715,45zł
Oblicz ratę

dCS Lina Network DAC 2.0 - DAC i streamer sieciowy

 

Lina Network Streaming DAC reprezentuje zarówno kontynuację, jak i początek nowej epoki. W jej konstrukcji połączono renomowane technologie dCS z oczekiwanymi korzyściami przetwornika cyfrowo-analogowego. Dodano nowe funkcje, w tym innowacyjną konstrukcję mechaniczną i nowe technologie dostosowane do słuchawek. To kompletna metamorfoza w zakresie formy i funkcji, wykonana z równą pasją i zaangażowaniem, co słynne przetworniki Bartók, Rossini i Vivaldi.

Przetwornik DAC korzysta z opatentowanych technologii odtwarzania dCS, w tym znanego dCS Ring DAC™ i elastycznej platformy przetwarzania cyfrowego, zapewniając głęboki, naturalny i szczegółowy dźwięk. Dzięki szerokiemu zakresowi dynamiki, klarownemu odtwarzaniu, przestronnej scenie dźwiękowej i neutralnej charakteryzacji tonalnej, dostarcza niezwykle inspirujący i przekonujący dźwięk, odkrywając prawdziwą istotę nagrania.

 

 

Jego mocna i wszechstronna płyta drukowana umożliwia dostarczenie różnorodnych funkcji w kompaktowej obudowie, która jest najmniejsza w historii dCS. Wynikiem jest niezwykle wydajny produkt, doskonale dostosowany do różnych ustawień, w tym do miejsc, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Dodatkowo, unikalna technologia optymalizacji słuchawek, zaawansowana platforma streamingowa i cyfrowa regulacja głośności pozwalają na wykorzystanie go w systemach bez potrzeby przedwzmacniacza. To bardzo wszechstronne źródło, które zapewnia wybitne osiągi w różnych konfiguracjach. Został zaprojektowany z myślą o inspiracji i rozrywce, otwierając przed tobą zupełnie nowy sposób odbierania artystów i ulubionych nagrań.

 

 

 • Sercem wszystkich przetworników cyfrowo-analogowych dCS jest Ring DAC™: opatentowany system konwersji cyfrowo-analogowej znany z ultraszerokiego pasma przenoszenia, technicznej dokładności i zdolności do ujawniania zdumiewających poziomów szczegółowości w nagraniach cyfrowych - od najsubtelniejszych dźwięków, po poczucie czasu i ruchu harmonicznego oraz atmosferę otaczającą występ muzyczny. Ten wyjątkowy komponent jest integralną częścią systemów dCS i pozostaje bezkonkurencyjny pod względem możliwości dźwiękowych i technicznych.
 • Sercem konstrukcji Lina jest potężna, sztywna płytka drukowana mieszcząca ponad 2000 pojedynczych komponentów. Zaprojektowana przez inżynierów dCS, ta niezwykła technologia pozwala połączyć wszystkie podstawowe funkcje i cechy Liny w jednym obwodzie. To nie tylko oszczędza miejsce, ale także pozwala zapewnić niewiarygodnie czystą ścieżkę sygnału, która jest niezbędna dla doskonałego dźwięku.
 • Dostępny dla wszystkich posiadaczy Lina Network DAC, dCS Expanse to unikalna platforma przetwarzania słuchawkowego, która oferuje ulepszoną wersję optymalizacji "crossfeed". Dzięki unikalnej wieloetapowej metodzie przetwarzania, Expanse optymalizuje dźwięk, zachowując pogłos w nagraniu (coś, co ma kluczowe znaczenie dla pomocy w lokalizowaniu dźwięków i tworzeniu poczucia przestrzeni i głębi). Dostępna za pośrednictwem dwóch opcjonalnych ustawień, może zapewnić zwiększone poczucie realizmu podczas słuchania szerokiej gamy nagrań stereo.

 

 

Główne cechy:

 • System dCS Ring DAC™ oraz platforma przetwarzania cyfrowego zapewniają niezakłóconą reprodukcję dźwięku, gwarantując wyjątkowo szczegółowy, muzykalny i naturalny dźwięk.
 • Platforma dCS Mosaic umożliwia strumieniowanie muzyki w wysokiej rozdzielczości poprzez usługi takie jak Roon, Spotify, Deezer, Qobuz, TIDAL, radio internetowe i Apple AirPlay.
 • Wykorzystująca opatentowaną technologię dCS Expanse, nasza platforma zapewnia jeszcze lepszą optymalizację dźwięku dla słuchawek, zapewniając bardziej autentyczne i angażujące doznania podczas słuchania różnorodnych nagrań stereo.
 • Intuicyjny interfejs użytkownika z możliwością dostosowania menu umożliwia łatwą kontrolę odtwarzania i dostosowywanie ustawień systemu dla słuchaczy.
 • Elastyczne oprogramowanie sprzętowe otwiera drzwi do nieograniczonych przyszłych aktualizacji, dostarczając nowe funkcje i ulepszenia poprzez proste aktualizacje oprogramowania.
 • Całkowicie nowa konstrukcja elektroniczna i mechaniczna dostarcza szeroki zakres funkcji w eleganckim, kompaktowym formacie, a funkcja cyfrowej regulacji głośności eliminuje potrzebę korzystania z oddzielnego przedwzmacniacza.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Elektronika- dCS Ring DAC i platforma przetwarzania cyfrowego na płytce PCB
- Stream Unlimited S800
- Automatyczne przełączanie napięcia
Pasmo przenoszenia (dla filtra 1)- Fs = 44.1 or 48kS/s +/-0.1dB, 10Hz-20kHz
- Fs = 88.2 or 96kS/s +/-0.1dB, 10Hz-20kHz -3dB @ >38kHz
- Fs = 176.4 or 192kS/s +/-0.1dB, 10Hz-20kHz -3dB @ >67kHz
- Fs = 352.8 or 384kS/s +/-0.1dB, 10Hz-20kHz -3dB @ >100kHz
- DSD64 +/-0.1dB, 10Hz-20kHz -3dB @ >90kHz
- DSD128 +/-0.1dB, 10Hz-20kHz -3dB @ >100kHz
Szum resztkowy- Dane 16-bitowe: Lepsze niż –96 dB0, 20 Hz–20 kHz nieważone
- Dane 24-bitowe: Lepsze niż –113 dB0, 20 Hz–20 kHz nieważone
Przesłuch L-P<–115dB0, 20Hz-20kHz
Wejścia cyfrowe- 2 x AES/EBU na 3-pinowym XLR 44,1-384kS/s
- 1 x S/PDIF BNC Coax 44,1-192kS/s
- 1 x S/PDIF na RCA 44,1-192kS/s
- 1 x Toslink 44,1-96kS/s
- 1 x USB typu B 44,1-384kS/s, PCM i DSD, DSDx2 w trybie asynchronicznym
- 1 x złącze USB typu A dla urządzeń pamięci masowej (nawigowane za pomocą aplikacji Mosaic)
Wyjścia analogowe- 1 x para stereo 3-pinowych zbalansowanych XLR
- 1 x para stereo niezbalansowanych RCA
Interface sieciowyZłącze RJ-45
Wspierane platformy streamingowe- UPnP
- Qobuz
- Deezer
- Tidal
- Internet Radio
- Spotify
- Apple AirPlay 2 (support at 44.1 or 48kS/s)
- RoonReady
Częstotliwości i formaty próbkowania- 44.1-384kHz
- DSD 64, 128
- DSD + DoP (input dependent)
- FLAC, WAV, AIFF, MQA
UpsamplingWielostopniowy oversampling DXD z możliwością przełączania DSD
DSDx2 Upsampling (1-bit 5.644 or 6.14MS/s).
Główny zegar taktujący- 2 wejścia Word Clock na złączach BNC 75 Ω
- Taktowanie do 44,1-192 kHz
Filtry- Tryb PCM: 2 filtry + MQA
- Tryb DSD: 4 filtry progresywne
Ustawienia Crossfeed- Standard crossfeed
- dCS Enhanced crossfeed (E1)
- dCS Enhanced crossfeed (E2)
Zasilanie- Wejście IEC i przełącznik zasilania na tylnym panelu
- 90-120 V i 220-240 V, 50/60 Hz nominalnie
- Automatyczne przełączanie napięcia
- Zasilanie zsynchronizowane z innymi produktami dCS control link (RJ45)
 Wykończenie czarne aluminium, na froncie wyświetlacz Crystal LED
 Waga 7,4 kg
 Wymiary 12 cm x 22 cm x 34 cm (wys. x szer. x gł.)
 Wymiary opakowania 32 cm x 36 cm x 53 cm (wys. x szer. x gł.)

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

dCS - lider w przetwarzaniu cyfrowo-analogowym high-end

Brytyjska firma dCS oferuje sprzęt audio: przetworniki cyfrowo/analogowe, napędy CD/SACD, zegary wzorcowe, upsamplery oraz odtwarzacze CD/SACD. Firma dCS jest znana na całym świecie ze swoich osiągnięć w zakresie technologii analogowo-cyfrowej. Produkty dCS stanowią wyznacznik high-end oraz referencyjny punkt odniesienia zarówno pod kątem jakości odtwarzania muzyki jak i nadążania za zmieniającymi się formatami przechowywania i streamowania muzyki wysokiej rozdzielczości w systemach high-end audio.

Firma dCS została założona w 1987 r. przez grupę doradców technicznych z zakresu elektroniki. Jej siedziba znajduje się około 60 mil na północ od Londynu, w pobliżu miasteczka uniwersyteckiego Cambridge. Firmę prowadzą eksperci w projektowaniu przetworników analogowo-cyfrowych (ADC), przetworników cyfrowo-analogowych (DAC), konwerterów sygnałów cyfrowych (upsamplerów) i zegarów wzorcowych. Dzięki swoim osiągnięciom, dCS jest uważana za wiodącą światową firmę w projektowaniu i produkcji przetworników cyfrowo-analogowych. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe to urządzenia, które umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł sieciowych.

Użytkownicy mogą łatwo przeglądać i wybierać muzykę z serwisów streamingowych, stacji radiowych internetowych czy prywatnych bibliotek muzycznych, a także z aplikacji, takich jak Spotify.
Urządzenia te są podłączane do sieci internetowej za pomocą kabla lub bezprzewodowej sieci Wi-Fi, co umożliwia łatwe i wygodne odtwarzanie muzyki bez potrzeby podłączania innych urządzeń. 

Odtwarzacze/streamery sieciowe wymagają podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych głośników, aby uzyskać dźwięk. Mogą być również sterowane za pomocą dedykowanych aplikacji, co zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad odtwarzaniem muzyki.

Streamery/odtwarzacze sieciowe zyskują na popularności ze względu na swoją funkcjonalność, jakość dźwięku oraz łatwość obsługi. Posiadają one wiele zaawansowanych funkcji, takich jak przetworniki muzyki wysokiej jakości, technologie eliminacji szumów i zniekształceń, a także możliwość sterowania odtwarzaniem z różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy komputery.

Dzięki temu odtwarzacze/streamery sieciowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i wygodę odtwarzania muzyki. Współpraca z innymi elementami systemu audio, takimi jak wzmacniacz lub aktywne głośniki, oraz łatwość obsługi dzięki dedykowanym aplikacjom sprawiają, że są one bardzo funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO