Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Moon 310LP

Moon 310LP
Moon 310LP
Moon 310LP
Moon 310LP
Moon 310LP
Moon 310LP
Moon 310LP
11.888,00zł
Netto: 9.665,04zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: Moon 310LP
Wyświetleń: 3482
Oblicz ratę

Moon 310LP - Zbalansowany przedwzmacniacz gramofonowy MC/MM  Moon 310LP to przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM oraz MC, urzeczywistniający skok technologiczny w konstruowaniu przedwzmacniaczy gramofonowych.Projektanci, tak jak w przypadku poprzednika, niezwykle cenionego modelu MOON LP5.3, szczególny nacisk położyli na ograniczenie poziomu szumu i zwiększenie zakresu dynamiki. Rezultatem jest jeden z najcichszych przedwzmacniaczy gramofonowych, który brzmieniowo prezentuje cechy charakterystyczne dla konstrukcji Simaudio: czysty, mocny, szybki i głęboki bas połączony z otwartym zakresem średniotonowym oraz delikatnymi wysokimi tonami.


Głównym atutem przedwzmacniacza 310LP jest możliwość dostosowania urządzenia do własnych preferencji, m.in. wprowadzania korekt poziomu oporności na wejściu, pojemności i poziomu wzmocnienia. Użytkownik może nawet wybierać pomiędzy dwoma krzywymi korekcji – krzywą RIAA z płaską charakterystyką częstotliwości lub krzywą IEC, która jest identyczna jak krzywa RIAA powyżej 20 Hz, ale dodatkowo działająca jak filtr subsoniczny, usuwający niesłyszalne niskie częstotliwości poniżej 20 Hz.


Standardowym wyposażeniem urządzenia są wyjścia zbalansowane. Pozwalają one wykorzystać maksimum możliwości, jakie zapewnia połączenie ze zbalansowanymi przedwzmacniaczem lub wzmacniaczem zintegrowanym, co zapewnia znaczącą poprawę w ograniczaniu szumów i zwiększeniu dynamiki oraz przejrzystości zakresu średniotonowego. Całość dopełnia specjalnie zaprojektowana sztywna obudowa współgrająca wizualnie ze szczotkowanym i anodyzowanym przednim panelem.Cechy konstrukcyjne:

  • Duży, izolowany zasilacz na osobnej płytce drukowanej w którym zastosowano transformator toroidalny i dwie sekcje stabilizacji napięcia.
  • Wyjścia niezbalansowane RCA i zbalansowane XLR.
  • Może być zasilany przez kompatybilny, zewnętrzny zasilacz.
  • Układ regulacji napięcia zbudowany został z wykorzystaniem dwóch układów 2 DCf (Independent Inductive DC Filtering); 1 dławik na każdy układ scalony w ścieżce sygnału.
  • Zasilacz korzysta z wykonywanych specjalnie dla MOONa kondensatorów elektrolitycznych
  • 4-warstwowa płytka drukowana ze ścieżkami z czystej miedzi o krótkiej ścieżce wzmocnienia; w rezultacie otrzymujemy lepszą precyzję dźwięku i bardzo dużą poprawę stosunku jakości do ceny.
  • Symetryczny układ z precyzyjnie parowanymi elementami o najwyższej jakościDane techniczne:

- Współczynnik S / N (pełna skala przy wzmocnieniu 40dB) 110dBr

- Współczynnik S / N (pełna skala przy wzmocnieniu 66dB) 88dBr

- Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz ± 0,5 dB

- Przesłuch przy 1 kHz -100 dB

- Impedancja wyjściowa 50Ω

- THD (20Hz - 20kHz) 0,001%

- Zniekształcenie intermodulacyjne 0,005%

- Przeciążenie wejścia przy wzmocnieniu 40dB 58 mV RMS przy 1 kHz

- Przeciążenie wejścia przy wzmocnieniu 66dB 3,0 mV RMS przy 1 kHz

- Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 17,8 x 7,6 x 28,0 cm

- Waga 3.1 Kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Simaudio to kanadyjska firma, która od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio charakteryzującego się wysoką jakością wykonania. Główną ideą firmy jest wytwarzanie sprzętu audio, który odtwarza dźwięk z najwyższą wiernością. Jak przekonuje producent urządzenia Simaudio pozwalają usłyszeć każdy detal w utworze: koniuszek palca na strunie gitary czy wdechy artysty pomiędzy artykułowanymi dźwiękami. Takie wrażenia pozwalają poczuć swego rodzaju intymną więź z artystą.

Cały zespół Simaudio tworzą specjaliści, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale też pasja. Produkty Simaudio cechują się wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz starannością montażu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że urządzenia zapewnią mu radość ze słuchania ulubionej muzyki przez długie lata.

Firma dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie urządzenia wykonane są z ekologicznych części. Dzięki temu działalność firmy nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO