Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Dan DAgostino Progression S350

Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Dan DAgostino Progression S350
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
  • Stan: Dostępne
  • Model: Progression S350
Wyświetleń: 1282
149.880,00zł
Netto: 121.853,66zł
Oblicz ratę

Dan D'Agostino Progression S350- wzmacniacz stereofoniczny

Moc i jakość

Wzmacniacz mocy S350 rozszerza możliwości rodziny Progression o istotną opcję stereofoniczną. W pełni wykorzystując możliwości innowacyjnej technologii Super Rail, stereofoniczny wzmacniacz mocy Progression S350 zapewnia doskonałe brzmienie i pełną kontrolę nad połączonymi z nim kolumnami.

Każdy wzmacniacz wykorzystuje szynę napięciową. A w zasadzie dwie: dodatnią i ujemną. Dostarczają one prąd do terminali głośnikowych. Niestety, zazwyczaj w konstrukcjach inych producentów nigdy nie dociera do nich sygnał najwyższej jakości, co wynika z jego rozproszenia w przebiegu szyn napięciowych. System Super Rail pozwala tego uniknąć. Oparto go na pomyśle pożyczonym z motoryzacji - przypomina bowiem działanie turbosprężarki. W sekcjach poprzedzających stopień wyjściowy, Super Rail wykorzystuje większe napięcie. To ’turbodoładowanie’ pozwala poprawić jakość sygnału trafiającego do stopnia wyjściowego i terminali głośnikowych. Zaś idealne warunki pracy stopnia wyjściowego prowadzą do poprawy dynamiki, zmniejszenia poziomu zniekształceń i lepszej kontroli nad kolumnami.

Elegancko potężny

Przedni panel wzmacniacza Progression Stereo S350 zdobi inspirowany szwajcarskimi zegarkami wskaźnik wysterowania. Dwie wskazówki o zakresie ruchu 90 stopni połączone są z precyzyjnym układem pomiarowym i pokazują pełen zakres wysterowania wzmacniacza.

Potężne radiatory - których projekt pochodzi wprost z projektu Relentless - wykonano z pojedynczych bloków aluminium ważących 22 kg. Ich eliptyczny kształt znacząco poprawia wydolność chłodzenia, co zapewnia stabilność pracy wzmacniacza Progression S350 nawet przy pełnym obciążeniu.

Wzmacniacz dostępny jest standardowo w wykończeniu srebrnym i czarnym. Inne kolory obudowy dostępne są na zamówienie.

Łącząc innowacyjne układy z potężnym zasilaniem, wzmacniacz stereofoniczny Progression S350 zapewnia pełną kontrolę nad kolumnami i pozwala im osiągnąć pełnię możliwości brzmieniowych.

Mocna podstawa

Aby uzyskać realistyczne brzmienie, konieczne są wystarczające rezerwy mocy. Ta zasada jest podstawą projektów Dana D’Agostino. Progression Stereo S350 kontynuuje tę tradycję. Wykonana z anodyzowanego aluminium obudowa kryje transformator 2000VA połączony z zestawem kondensatorów pojemności 100000 mikrofaradów. Zasilacz ten dostarcza prąd do odpowiednio zaprojektowanego stopnia sterującego i stopnia wyjściowego opartego o 48 tranzystorów [24 na kanał] generującego imponującą moc. Tranzystory te zastosowano po raz pierwszy w monoblokach Relentless. Odpowiadają one za lepsze odwzorowanie wysokich częstotliwości oraz potrafią przenosić znacznie większą moc. Można też połączyć je w komplementarne pary NPN/PNP z zachowaniem dużo większej precyzji parametrów pracy. Szerszy zakres bezpiecznej pracy i doskonała liniowość wzmocnienia zapewniają większą stabilność termiczną podczas pracy wzmacniacza w pełnym zakresie obciążeń. Połączenie nowych tranzystorów z bardziej wydajnymi radiatorami pozwoliło zwiększyć prąd podkładu, co zmniejsza poziom zniekształceń i poprawia odwzorowanie barw. Wzmacniacz Progression Stereo S350 dostarcza 350W przy obciążeniu 8Ω i 700W dla 4Ω. Dla 2Ω, moc wyjściowa ulega podwojeniu i osiąga 1400W.

Esencja żywej muzyki i jej kontrasty dynamiczne są odwzorowane ze spektakularnymi transjentami  przy zachowaniu pełnej wierności.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dan D'Agostino - lider wzmacniaczy high-end wysokiej mocy


 

Żadna inna postać nie jest bardziej kojarzona ze wzmacniaczami audio klasy high-end niż osoba Dan’a D’Agostino. Podczas swojej przeszło 30-letniej kariery, D’Agostino opracował niezliczoną ilość pionierskich rozwiązań dotyczących zaawansowanych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy, odtwarzaczy CD i procesorów surround. W branży audio znany jest jako największy orędownik wysokiej mocy wzmacniaczy klasy high-end. Producenci najlepszych zestawów głośnikowych na świecie polegają na wzmacniaczach D’Agostino podczas najważniejszych demonstracji swych produktów.

Dan D’Agostino był założycielem i głównym inżynierem w Krell Industries do 2009 roku. Obecnie rozpoczął on zupełnie nowe przedsięwzięcie, charakteryzujące się nową organizacją produkcji i nowymi projektami klasy state-of-the-art. Produkty noszące jego nazwisko nie tylko osiągają nowe poziomy jakości brzmienia, one również wyglądają jak nic innego co dotychczas zostało stworzone – są bardziej kompaktowe, bardziej indywidualne i bardziej przyjazne dla otoczenia.

Nowe produkty D’Agostino odzwierciedlają również jego troskę o środowisko naturalne – atut nie często spotykany w branży, gdzie wzmacniacze potrafią pobierać z sieci setki watów nawet gdy nie są używane. Dzięki innowacyjnemu układowi sekcji zasilania, produkty D’Agostino pobierają jedynie szczątkowe ilości prądu w trybie spoczynku, są więc chłodniejsze i oszczędzają energię.

Najlepszym świadectwem jakości nowego projektu D’Agostino jest to, że jego nazwisko, jego podpis, zdobi każdy front, każdego urządzenia wyprodukowanego w jego firmie. Wszystko czego nauczył się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci w kwestii projektowania najlepszego sprzętu audio, znalazło swe miejsce we wzmacniaczach Momentum. O ile projekt ten może wyglądać imponująco na papierze, to jedynym sposobem aby w pełni docenić jego ciepło, detaliczność i niezrównane piękno, jest usłyszeć je u najbliższego dealera D’Agostino Master Audio Systems.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO