Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note PST-10

Gold Note PST-10
Gold Note PST-10
Gold Note PST-10
Gold Note PST-10
Gold Note PST-10
Gold Note PST-10
Gold Note PST-10
Gold Note PST-10
Gold Note PST-10
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
5.170,00zł
Netto: 4.203,25zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: PST-10
Wyświetleń: 348

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Gold Note PST-10 - Zasilacz

 

PST-10 ujrzał światło dzienne z wyraźnym zamiarem zaoferowania entuzjastom zewnętrznego modułu zasilania zaprojektowanego w celu zwiększenia wydajności gramofonów Gold Note. Zasilacz wykorzystuje hybrydową, superindukcyjną konstrukcję z podwójną cewką i filtrem na analogowym stopniu mocy. Opatentowana konstrukcja Dual-Choke filtruje napięcie, aby wyeliminować nawet najmniejsze zakłócenia i wszelkie szumy ze ścieżki zasilania, gwarantuje w ten sposób skuteczną ochronę przed przepięciami i tworzy idealne warunki do pracy dla gramofonu.

Czysta moc generowana przez ten zasilacz pozwala na redukcję zakłóceń, zapewnia lepszą dynamikę i wyeksponować najdrobniejsze detale zmieniając każdy odsłuch w wyjątkowe wydarzenie. Zaprojektowany specjalnie dla gramofonów Gold Note, PST-10 posiada 4-stopniowy układ toru zasilania i 4 niskoszumowe regulatory napięcia. Zasilacz wykorzystuje 4 transformatory, z których 3 są dedykowane dla zasilacza, a 1 dla filtra indukcyjnego. PST-10 jest dostarczany z kablem zasilającym o długości 1,5m, a przewód jest wykonany ze srebra.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Główne cechy

        Cechy techniczne:

 • 4 niezależne tory zasilania
 • 4 niskoszumowe regulatory napięcia
 • Maksymalne wahania napięcia: 0,05%
 • Liniowa redukcja szumu: >80dB
 • Całkowita redukcja szumu: >80dB
 • Czas uzyskania pełnej mocy: <2,5µsec
 • Kabel przyłączeniowy: Dedykowany przewód ze srebra

Zasilanie

 • Zasilanie: 100-120V / 220-240V automatycznie wybierane, 50/60Hz
 • Pobór mocy: 25W
 • Moc dynamiczna: >50W
 • Pobór mocy w trybie Stand By: <1W
 • Bezpiecznik: 0,5A T

Wymiary i waga

 • Wymiary: 200mm szer. | 80mm wys. | 260mm gł.
 • Waga: 3 kg

Wykończenia

 • Czarne/Srebrne/Złote anodyzowane aluminium z tradycyjnym szczotkowanym wykończeniem

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

 

Włoskie Gramofony
Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO