Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note PSU-5

Gold Note PSU-5
Gold Note PSU-5
Gold Note PSU-5
Gold Note PSU-5
Gold Note PSU-5
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
2.750,00zł
Netto: 2.235,77zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: PSU-5
Wyświetleń: 172

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Gold Note PSU-5 - Zasilacz

 

PSU-5 to zewnętrzny zasilacz dedykowany do przedwzmacniacza gramofonowego PH-5. To idealne rozwiązanie zwiększające wydajność systemu analogowego Gold Note i jakość reprodukcji dźwięku. Powstał z tą samą myślą, która przewodziła podczas budowy innych naszych urządzeniach zewnętrznych z serii PSU, takich jak PSU-10 czy PSU-1000. Urządzenie wykorzystuje zasilacz liniowy z dedykowanymi transformatorami, które są wykonywane we Włoszech na zamówienie, aby zapewnić wysoką jakość zasilania i spójność dźwięku. Ponadto posiada filtr indukcyjny, aby zapobiegać zakłóceniom z sieci.

Zasilacz PSU-5 posiada 2-transformatory w obwodzie elektrycznym dla stopnia zasilania, aby skutecznie zapewnić możliwie najlepsze warunki pracy dla PH-5. Zakłócenia pochodzące z sieci są usuwane przez filtr indukcyjny z podwójnym dławikiem i dedykowanym transformatorem, który całkowicie chroni urządzenie. Duży zapas i czystość generowanej mocy zapewnia również większą dynamikę i szczegółowość dźwięku, gwarantując większy realizm i rekonstrukcję sceny.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Główne funkcje

        Cechy techniczne:

 • 3 niezależne tory zasilania
 • 3 niskoszumowe regulatory napięcia
 • Maksymalne wahania napięcia: 0,05%
 • Liniowa redukcja szumu: >80dB
 • Całkowita redukcja szumu: >80dB
 • Czas uzyskania pełnej mocy: <2,5µsec

Zasilanie

 • Zasilanie: 100-120V / 220-240V automatycznie wybierane, 50/60Hz
 • Pobór mocy: 25W
 • Moc dynamiczna: >50W
 • Pobór mocy w trybie Stand By: <1W
 • Bezpiecznik: 0,5A T

Wymiary i waga

 • Wymiary: 200mm szer. | 80mm wys. | 260mm gł.
 • Waga: 2 kg

Wykończenia

 • Czarna, lakierowana stal i aluminium

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

 

Włoskie Gramofony
Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO