Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Gold Note PSU-10 EVO

Gold Note PSU-10 EVO
Gold Note PSU-10 EVO
Gold Note PSU-10 EVO
Gold Note PSU-10 EVO
Gold Note PSU-10 EVO
Ten produkt zostanie wysłany za darmo!
Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie których suma wynosi więcej niż 500 zł, zostaną wysłane za darmo.
 • Stan: Dostępne
 • Model: PSU-10 EVO
Wyświetleń: 118
5.595,00zł
Netto: 4.548,78zł

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Gold Note PSU-10 EVO - Zasilacz

 

Zasilacz PSU-10 EVO został opracowany tak, by składał się z najwyższej jakości komponenty do zastosowań w urządzeniach audio, które zostały specjalnie wyselekcjonowane w celu zwiększenia wydajności wszystkich modeli DS-10 (DS-10/DS-10 PLUS, DS-10 EVO/ DS-10 EVO LINE).

PSU-10 EVO jest wyposażony w 4-transformatorowy stopień zasilający i wzbogacony o niskoszumowe regulatory napięcia.

Zasilacz wykorzystuje model 4-transformatorowy, z czego trzy są w całości dedykowane dla zasilacza, a jeden filtrowi indukcyjnemu. Zastosowana technologia Dual Choke Hybrid obejmuje filtr indukcyjny na analogowym stopniu mocy, który jest zasilany przez podwójną cewkę indukcyjną. Doskonale filtruje prąd, eliminuje zakłócenia i szumy z zasilacza AC - w ten sposób zapewnia doskonałą izolację i tworzy idealne środowisko dla elektroniki w systemie audio.

Moc i czystość dźwięku generowanego przez PSU-10 EVO zapewnia wszystkim modelom DS-10 (DS-10/DS-10 PLUS, DS-10 EVO/DS-10 EVO LINE) redukcję zakłóceń w ścieżce, poprawia dynamikę i rozdzielczość oraz pozwala usłyszeć najdrobniejsze szczegóły - zmieniając zwykły odsłuch w wyjątkowe wydarzenie muzyczne.

 

UWAGA: PSU-10 EVO nie jest kompatybilny z przedwzmacniaczem gramofonowym PH-10.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Główne funkcje

        Cechy techniczne:

 • 4 niezależne tory zasilania
 • 2 niskoszumowe regulatory napięcia
 • Maksymalne wahania napięcia: 0,05%
 • Liniowa redukcja szumu: >80dB
 • Całkowita redukcja szumu: >80dB
 • Czas uzyskania pełnej mocy: <2,5µsec

Zasilanie

 • Zasilanie: 100-120V / 220-240V automatycznie wybierane, 50/60Hz
 • Pobór mocy: 70W
 • Moc dynamiczna: >100W
 • Pobór mocy w trybie Stand By: <1W
 • Bezpieczni: 2A T

Wymiary i waga

 • Wymiary: 200mm szer. | 80mm wys. | 260mm gł.
 • Waga: 4 kg

Wykończenia

 • Czarne/Srebrne/Złote anodyzowane aluminium z tradycyjnym szczotkowanym wykończeniem

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Doskonałe brzmienie, włoski design

Ręcznie wykonane we Włoszech przez ludzi z pasją

GOLD NOTE to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu audio Hi-End. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu kompletnych systemów audio, w tym również sprzętu analogowego. Manufaktura ma swoją siedzibę we włoskiej Florencji, gdzie wszystkie produkty powstają od podstaw z wykorzystaniem tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów. Produkty firmy GOLD NOTE wyróżnia piękne, włoskie wzornictwo oraz techniczna innowacyjność co zostało już docenione w ponad 25 krajach świata.

 

 

 

Kiedy jakieś pięć lat temu zdecydowaliśmy się przyjąć nową nazwę GOLD NOTE, zatrudniliśmy profesjonalistę, specjalistę od marketingu, pana Giuseppe Castelli, który pomógł nam wyjść z poprzedniej fazy, specjalistycznej firmy produkującej urządzenia audio i ich elementy dla renomowanych firm. Odświeżył on logo dzieląc nazwę na dwa słowa GOLD NOTE, dzieląc się też swoim pomysłem na sylwetkę starożytnego rzymskiego żołnierza dmącego w rodzaj rogu, noszącego nazwę BUCCINA. Uważamy, że to bardzo „włoskie”, klasyczne logo, a jednocześnie oryginalne. Razem z Giuseppe zatrudniliśmy także profesjonalnego designera, Stefano Bonifazi, sławnego architekta, który jest odpowiedzialny za wygląd naszych urządzeń.

 

Włoskie Gramofony
Gold Note

Nasza podróż przez świat muzyki rozpoczęła się prawie 25 lat temu. Jesteśmy miłośnikami winylu, dlatego od samego początku skupiliśmy się na brzmieniu analogowym. Pasja wyznacza kierunek rozwoju naszych produktów, w szczególności gramofonów, które zawsze budujemy z wielką dbałością i uwagą, mając świadomość, że każdy, nawet najmniejszy element stanie się częścią wspaniałego źródła muzyki.

W ten sposób powstają produkty, które na nowo definiują klasyczną ideę gramofonu poprzez innowacyjne kształy i najwyższą jakość materiałów, aby połączyć tradycję z technologią w celu dostarczenia najpiękniejszych doznań muzycznych dla wszystkich zmysłów.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO