Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

Moon 820S

Moon 820S
Moon 820S
Moon 820S
Moon 820S
Moon 820S
Moon 820S
Moon 820S
Moon 820S
Moon 820S
Moon 820S
Moon 820S
45.888,00zł
Netto: 37.307,32zł
 • Stan: Dostępne
 • Model: Moon 820S
Wyświetleń: 3545

Dostępne opcje

Oblicz ratę

Moon 820S - Referencyjny zasilacz zewnętrzny zwiększający wydajność 740P, 61 OLP, 81 OLP, 650D, 750D lub 780D       
„Nawet jeśli połączysz 820S z tylko jednym komponentem, poprawa jakości dźwięku będzie na tyle duża, że całkowicie usprawiedliwi tę inwestycję.”


Jeff Dorgay, „TONEAudio”

 Cechy konstrukcyjne:


 • Dwa, wykonywane na zamówienie transformatory toroidalne o niskim rozproszeniu pola magnetycznego, niskich stratach elektrycznych i termicznych, dających poprawę transferu mocy i niższy stopień regulacji napięcia. Otrzymujemy więc szybszy przepływ prądu oraz wyższą dynamikę; jeden transformator dla sekcji cyfrowej i jeden dla analogowej.
 • Obydwa zasilacze, analogowy i cyfrowy, mają dwa, specjalne filtry typu „Pi” tuż za wstępnym stopniem prostownika, redukujące szumy z linii zasilającej AC, korzystając z 40 000 μF (4 x 10 000 μF) i lokalne dławiki (2 x 20 mH).
 • Analogowa i cyfrowa sekcja maja po cztery stopnie naszego własnego układu regulacyjnego M-R2S; całkowicie dyskretny układ regulacji napięcia, korzystający z referencyjnych układów regulacyjnych, korzystających z wielu układów scalonych i tranzystorów, a nie pojedynczy czip. Na wyjściu M-R2S otrzymujemy precyzyjnie kontrolowane napięcie DC o wyjątkowo szybkim czasie narastania prądu oraz znikomych szumach własnych.
 • 4-warstwowa płytka drukowana ze ścieżkami z czystej miedzi o ekstremalnie niskiej impedancji pozwoliła na uzyskanie znacznie krótszej ścieżki sygnału i redukcję szumów.W opakowaniu powinny się znaleźć następujące akcesoria:

 • Kabel zasilający 9 V AC
 • Dwa (2) kable dla analogowej sekcji zasilacza DC zakończone 4-pinowymi wtykami XLR
 • Dwa (2) kable dla cyfrowej sekcji zasilacza DC zakończone 5-pinowymi wtykami XLR
 • Instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Simaudio to kanadyjska firma, która od początku swojej działalności zajmowała się produkcją sprzętu audio charakteryzującego się wysoką jakością wykonania. Główną ideą firmy jest wytwarzanie sprzętu audio, który odtwarza dźwięk z najwyższą wiernością. Jak przekonuje producent urządzenia Simaudio pozwalają usłyszeć każdy detal w utworze: koniuszek palca na strunie gitary czy wdechy artysty pomiędzy artykułowanymi dźwiękami. Takie wrażenia pozwalają poczuć swego rodzaju intymną więź z artystą.

Cały zespół Simaudio tworzą specjaliści, dla których muzyka to nie tylko zawód, ale też pasja. Produkty Simaudio cechują się wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz starannością montażu. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że urządzenia zapewnią mu radość ze słuchania ulubionej muzyki przez długie lata.

Firma dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie urządzenia wykonane są z ekologicznych części. Dzięki temu działalność firmy nie przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego.

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO