Menu
Your Cart

100 zł rabatu na pierwszy zakup Zarejestruj się.

NAIM SuperCap DR

NAIM SuperCap DR
NAIM SuperCap DR
NAIM SuperCap DR
NAIM SuperCap DR
NAIM SuperCap DR
NAIM SuperCap DR
NAIM SuperCap DR
NAIM SuperCap DR
NAIM SuperCap DR
29.999,00zł
Netto: 24.389,43zł
  • Stan: Dostępne
  • Model: SuperCap DR
Wyświetleń: 2462
Oblicz ratę

NAIM SuperCap DR - Zasilacz


Znaczenie prawidłowego zasilania od ponad dwudziestu lat jest kluczowym punktem filozofii Naima.


Mimo że wzmacniacze tej firmy potrafią dostarczyć wystarczający prąd partnerującym im przedwzmacniaczom, zastosowanie osobnych, ekstremalnie niskoszumnych i wydajnych zasilaczy daje w rezultacie znacząco lepszy dźwięk, w tym muzykalność całego systemu. Oddzielenie zasilania od wzmacniacza mocy skutkuje w lepszym prowadzeniu masy i niższym poziomem przydźwięku, a duży, toroidalny transformator zasilający oraz wysokiej klasy kondensatory zapewniają wyjątkową dynamikę.

Łatwe do wychwycenia zalety dodania zasilacza SuperCap są podstawowe dla właściwego oddania muzyki. Poprawie ulegają: timing, dynamika, przejrzystość i uporządkowanie przestrzeni. Zwłaszcza bardzo złożone nagrania stają się łatwiejsze w odbiorze i przyjemniejsze do słuchania. SuperCap podłączony do systemu oferuje dodatkową korzyść: przedwzmacniacz przez cały czas jest zasilany, niezależnie od wzmacniacza mocy.

Naim SuperCap uwalnia muzykalność i dynamikę systemu audio, dając na niewiarygodnie efektywny upgrade dla systemów: przedwzmacniacz/wzmacniacz mocy.

Bardzo duży transformator toroidalny, wraz z kondensatorami wygładzającymi napięcie, zapewnia wyjątkową dynamikę.

Każde z wyjść zasilających SuperCap-a wyposażone jest w specjalnie wyselekcjonowane stabilizatory, pozwalające na osiągnięcie optymalnej wydajności prądowej. Zasilacz może być użyty do zasilania wszystkich przedwzmacniaczy firmy Naim, z wyjątkiem przedwzmacniacza NAC 552, przedwzmacniacza gramofonowego Superline oraz aktywnych zwrotnic głośnikowych. Jest on także jedynym wyborem zasilacza dla przedwzmacniacza NAC 252.

Antywibracyjne nóżki kontrolujących rezonanse uzupełniane są przez ładną, niemagnetyczną obudowę, chroniącą czułe układy wewnętrzne wzmacniacza przed drganiami i efektem mikrofonowania.


WYJŚCIA AUDIO

- Zasilające 13 x 24 V, 1x 12 V


ZASILANIE

- Sieć 100 V, 115 V, 230 V; 50 lub 60 Hz


WIELKOŚĆ

- Wymiary 87 x 432 x 314 mm (W x S x G)


WYKOŃCZENIE

- Front szczotkowany i anodowany na czarno

- Obudowa czarny lakier proszkowy

- wymiary produktu: 87 x 432 x 314 mm

- waga netto: 11,60 kg

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry

Dlaczego Naim?

Każdy produkt Naim jest od samego początku projektowany a potem wykonywany tak, by osiągnąć najwyższą możliwą jakość brzmienia i pozwolić słuchaczowi doświadczyć muzyki w sposób jak najwierniejszy nagranemu wykonaniu.

Dla nas eksplorowanie dźwięku to wielka przygoda, umożliwiająca nawiązanie wyjątkowego, bliskiego kontaktu z muzyka. Im dłużej, im głębiej podróżujemy w świat w muzyki tym owa więź staje się tym mocniejsza. Dlatego każdy element naszych systemów jest projektowany tak, by potrafił pokazać nie tylko samą muzykę, ale i ciszę między poszczególnymi dźwiękami, by dać słuchaczowi możliwość doświadczenia pełni wrażeń tak, jak zamierzył to twórca danej muzyki. Efekt ten osiągamy dzięki przestrzeganiu pewnych fundamentalnych zasad projektowania naszych urządzeń:

1. Organizacja przestrzeni

Każdy ważny komponent dostaje swoja własną przestrzeń do funkcjonowania, dzięki czemu nie jest narażony na zakłócenia płynące od innych elementów, a wszystko to by osiągnąć najwyższą czystość reprodukowanego dźwięku.

 

2. Obwody

Minimalizujemy interferencję pomiędzy poszczególnymi obwodami tak, by słuchacz doświadczał równie głębokich przeżyć zarówno przy wysokim, jak i przy najniższym poziomie głośności.

 

3. Świadomy dobór materiałów

W naszych produktach używamy materiałów, które nie tylko dobrze wyglądają, ale spełniają, a nawet przekraczają wymogi im stawiane.

 

4. Technologie

Bezustannie poszukujemy nowych rozwiązań i sposobów by osiągnąć zakładane cele. Ulepszamy stosowane rozwiązania w zakresie układów elektronicznych, oprogramowania naszych urządzeń, ale także mechaniki i akustyki. Wszystko to by zaoferować użytkownikom naszych urządzeń wyjątkową klasę brzmienia.

Dzięki tym czterem podstawowym zasadom stosowanym przy tworzeniu wszystkich naszych urządzeń dajemy użytkownikom możliwość doświadczenia każdego dźwięku, każdej nuty odtwarzanej muzyki na poziomie, który zmienia zwykły odsłuch w wyjątkowe przeżycie. Ten sposób prezentowania muzyki nazywamy „Głosem Naima” (‘Voice of Naim’); to nasza wizytówka.

Ten ‘głos’ został stworzony w taki sposób, by można było go wykorzystać we wszystkich naszych produktach, tak by każdy posiadacz urządzenia Naima, czy to ze szczytu oferty w postaci Marque, czy dzielonego Statementa, czy z jej początku, choćby w postaci bezprzewodowego systemu Mu-so, miał okazje usłyszeć ten wyjątkowy sposób prezentacji muzyki. 

Let the voice of Naim take you inside the music… Go Deeper.

 

Zaznaczając przycisk „Akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług sklepu internetowego, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego w stopce strony. Polityka prywatności zgodnie z RODO